صفحه اصلی
نقشه سایت
تماس با ما
ورود به سیستم
يکشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٨  -  
مرکز مدیریت  آمار  و فناوری  اطلاعات
صفحه اصليدرباره ماخدمات الکترونیکیتماس با ما ثبت اطلاعات سامانه ها
بازديد اين صفحه :  4208
بازديد امروز :  744
کل بازديد سایت :  11182208
بازديدکنندگان آنلاین :  3
زمان بارگزاری : 0.25 ثانیه
موقعیت:  صفحه اصلي > پرسش و پاسخ 
»  پرسش و پاسخ
 
بخش پرسش و پاسخ مرکز آمار و فنآوری اطلاعات با دو هدف تعامل مسئولان با مردم و تعامل کارکنان مرکز با یکدیگر ایجاد شده است. تمامی کاربران می توانند مطالب موجود را مشاهده کنند اما برای درج مطلب یاید عضو شوند و در بعضی از بخش ها علاوه بر عضویت اجازه دسترسی توسط مدیر بخش نیز مورد نیاز است.
قوانین بخش پرسش و پاسخ مرکز به شرح زیر می باشد:

قانون شماره 1: این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. طرح مباحث سیاسی، ضد مذهبی، نژآد پرستانه، اهانت به قومیتها و مذاهب مختلف، مباحث غیر اخلاقی و لینک دادن سایتهای حاوی مطالب فوق در سایت ممنوع می باشد.
قانون شماره 2: تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. ایجاد ID با نام شخصیتهای معروف سیاسی مذهبی در سایت ممنوع و ID  های نامناسب فورا حذف خواهند شد.
قانون شماره 3: هنگام ثبت نام از ایمیل آدرس واقعی استفاده فرمایید. پس از تکمیل ثبت نام تنها در بخش هایی می توانید مطلب درج کنید که حق دسترسی به آن را داشته باشید.
قانون شماره 4: از ایجاد نمودن بیشتراز یک نام کاربری در این سایت خودداری فرمایید. درصورت مشاهده، تمامی ID های کاربر متخلّف حذف و از ایجاد ID جدید جلوگیری خواهدشد.
قانون شماره 5: لطفا در هنگام ایجاد موضوع یا مطرح کردن سؤالات خود، بخش مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در بخش های نامتناسب با سؤالتان خودداری نمایید.
قانون شماره 6: لطفاً از ارسال موضوع های تکراری جداً خودداری فرمایید. قبل ازایجاد موضوع یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در بخشها مطمئن شوید. از نوشتن یک سوال و یا یک نامه در بخش های مختلف خودداری فرماییید.
قانون شماره 7: لطفاً در عنوان موضوع های ارسالی از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده فرمایید. عنوان مطلب شما بایدمربوط به مطلب ارسالی و نشان دهنده سوال و مورد درخواستتان باشد.
قانون شماره 8: لطفاً برای جلوگیری از شلوغ شدن بخش ها و بی نظمی در آنها از ارسال پست های غیرلازم، پست های تشکر، اعلام موافقت و غیره خودداری نموده و برای چنین مواردی از پیام خصوصی استفاده کنید. ضمناً حتی الامکان به زبان فارسی تایپ نمایید.
قانون شماره 9: کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیام در بخش ها ازکلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، توهین به سایرکاربران، مدیران و مسئولین سایت، اشتراک آن کاربر حذف و دسترسی وی به بخش ها قطع خواهدشد. خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه نقض قوانین، بی احترامی به شخص یا اشخاص ازبرخورد شخصی خودداری کرده و فقط مراتب را به مدیریت سایت اطلاع دهید.
قانون شماره 10: هرگونه فعالیت تجاری، ایجاد موضوع های کسب درآمد دراینترنت، تبلیغ خرید، فروش، تعمیرات و اعلام ایمیل آدرس در ارسالهاممنوع است و چنین ارسالهایی بلافاصله حذف و با کاربر متخلّف برخورد خواهد شد.
قانون شماره 11: برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال خود به راهنمائیهای مدیران بخش ها و مسئولان سایت توجه فرمایید. در صورت ارائه راهنمایی غلط توسط سایرکاربران، این سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل خسارات و مشکلات احتمالی بوجود آمده نخواهد داشت.
قانون شماره 12: کپی برداری از مطالب این سایت در سایتهای دیگر بشرط دادن لینک دقیق منبع آن و ذکر نام نویسنده مجاز است.
سرویس‌ها و سامانه‌ها