وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

آیین تجلیل از اساتید برتر دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد

 

آیین تجلیل از اساتید برتر دانشکده علوم پزشکی آبادان با حضور سرپرست این دانشکده برگزار شد.

 

عصر امروز به مناسبت گرامیداشت روز استاد با حضور دکتر شکراله سلمان‌زاده؛ رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان و معاونین آموزشی و دانشجویی از اساتید نمونه و اساتید فعال در حوزه بسته‌های طرح تحول سلامت این دانشکده تجلیل شد.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی آبادان در این آیین اظهار داشت: نگرش به دانشگاه تغییر کرده و کار دانشگاه‌ها صرفا تربیت دانشجو نیست. انتظار می‌رود این مجموعه‌ها به سمت خلق ثروت و دانش بروند.

وی با اشاره به اینکه از زمان حضورم در دانشکده علوم پزشکی آبادان بیش از 15جلسه در خصوص گردشگری سلامت برگزار شد، افزود: اساتید و دانشجویان می‌توانند این حوزه را به چرخش دربیاورند.

دکتر سلمان‌‎زاده اضافه کرد: گردشگری سلامت به توسعه  اقتصاد، پژوهش و تبادل دانشجو کمک می‌کند و حداقل اینکه مقداری از مشکلات مالی دانشکده را برطرف می‌کند.

وی خاطرنشان کرد:  خیلی مهم است که اساتید ما در بخش اقتصاد سلامت و مدیریت بهداشتی و درمانی حضور پررنگ داشته باشند.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: دانشگاه‌های ما نیازمند تحول اساسی هستند باید از مرحله نسل دوم گذر کنند تا به نسل سوم  وارد شوند و این مهم به دست اساتید و اعضای هیات علمی محقق می‌شوند.

وی به موضوع جهانی شدن دانشکده علوم پزشکی آبادان و تبدیل شدن به یک مرکز علمی تاکید کرد و گفت: در حادثه سیل اخیر ه طغیان بیماری و هیچگونه تلفات جانی نداشتیم و در این راه اعضای هیات علمی، اساتید و گروه‌های جهادی نقش موثری را ایفا کردند.

 

 

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٩:٣٩ / شماره خبر: ١٨٩٩٦٠ / تعداد نمايش: 159

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج