وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

"نشاط اجتماعی وسلامت" شعار امسال در حوزه معاونت فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استانداری مازندران/ انسان با نشاط، سالم، دارای تحرک و امیدوار می تواند منشا تحول و توسعه جامعه باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران  گفت: انسان با نشاط؛ سالم، دارای تحرک و امیدوار است که می تواند منشا تحول و توسعه جامعه باشد. 
به گزارش وبدا، احمد حسین زادگان در جلسه شورای ورزش همگانی مازندران با بیان این مطلب افزود: ما نیازمند انسانهای شاداب و با نشاط و خلاق هستیم، به همین دلیل است که سلامت و انسان سالم یکی از معیارهای توسعه جوامع مختلف به شمار می آید.
وی در ادامه گفت:  برنامه جامع سلامت استان مازندران یکی از اسناد مهم توسعه استان است که با محوریت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و همکاری دستگاه‌های مختلف در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان در حال تدوین و تکمیل است.
معاون استانداری مازندران افزود: انتظار ما این است که دستگاه‌های مختلف با به رسیمت شناختن اصحاب رسانه، سازمانهای مردم نهاد و جلب مشارکت مردم  به معنای واقعی، به انجام کارهای کوچک ولی به تعداد زیاد بپردازند و با این اقدام رضایتمندی مردم را محقق کنند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٤ فروردين ١٣٩٧ - ١٢:٣٨ / شماره خبر: ١٧٥٣٣٦ / تعداد نمايش: 1217

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج