وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

آيين نامه اجرايي قانون انتقال مراقبين بهداشت مدارس به واحدهاي آموزشي تابعه وزارت آموزش و پرورش

عنوان قانون:

متن قانون:

ماده 1 (از آيين نامه ها)

«مراقبان بهداشت مدارس» موضوع اين آئين نامه به كسانى اطلاق مى‏شود كه تا پايان سال 1357، از مدارس بهداشت وابسته به وزارت آموزش و پرورش فارغ التحصيل شده‏اند، و در تاريخ تصويب قانون ياد شده در استخدام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى هستند.

ماده 2 (از آيين نامه ها)

افراد ياد شده در ماده (1) اين آئين نامه كه خواهان انتقال به وزارت آموزش و پرورش نيستند، حداكثر دو ماه پس از تصويب و ابلاغ اين آئين نامه بايد درخواست كتبى مبنى بر عدم انتقال خود را به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى تسليم نمايند.

ماده 3 (از آيين نامه ها)

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى مكلف است حداكثر ظرف سه ماه از تاريخ ابلاغ اين آئين نامه نسبت به ارسال مدارك انتقالى كليه مراقبان بهداشت، به استثناى متقاضيان ابقاء در همان وزارتخانه، اقدام نمايد.

ماده 4 (از آيين نامه ها)

وزارت آموزش و پرورش مكلف است پس از وصول مدارك ياد شده، به سرعت نسبت به صدور احكام انتصاب مراقبان بهداشت، براساس پستهاى مربوط كه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى منتقل مى‏شود، اقدام نمايد.

ماده 5 (از آيين نامه ها)

هر نوع تعهد ناشى از رابطه استخدامى و تحصيلى مراقبان بهداشت منتقل شده، به وزارت آموزش و پرورش، انتقال مى‏يابد و مطالبات استخدامى آنان تا تاريخ انتقال به عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى است.

ماده 6 (از آيين نامه ها)

كليه اعتبارات و تعهدات مربوط به مراقبان بهداشت به وزارت آموزش و پرورش منتقل ميشود.

ماده 7 (از آيين نامه ها)

سازمان امور ادارى و استخدامى كشور، با همكارى وزارت آموزش و پرورش ظرف دو ماه پس از ابلاغ اين آيين نامه رسته و رشته شغلى مراقبان بهداشت را در واحدهاى آموزشى تابعه وزارت آموزش و پرورش، تعيين مى‏كند.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٨٨ - ١٤:٢٦ / شماره خبر: ٣٧٨١ / تعداد نمايش: 4856

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج