وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور وزیر بهداشت انجام شد؛

آغاز عملیات ساخت بیمارستان جایگزین 160 تختخوابی امام خمینی(ره) نور


عملیات ساخت بیمارستان جایگزین 160 تختخوابی امام خمینی(ره) شهرستان نور با حضور وزیر بهداشت آغاز شد.

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در مراسم آغاز عملیات ساخت این بیمارستان اظهار داشت: متاسفم که با چندماه تاخیر برای آغاز عملیات ساخت این بیمارستان به نور آمدیم و امیدوارم که با همکاری مسئولان محلی، نماینده مردم در مجلس، دانشگاه علوم پزشکی مازندران و وزارت بهداشت شاهد باشیم که این پروژه فقط به زدن کلنگ محدود نشده و عملیات ساخت آن به سرعت آغاز شود.

وزیر بهداشت تصریح کرد: هیچ وقت کلنگ عملیات احداث پروژه های حوزه سلامت را نمی زنم تا به کار نمایشی و یا انجام کار بدون عمل، متهم نشوم.

دکتر هاشمی با اشاره به فرا رسیدن فصل بودجه نویسی و لزوم پیش بینی بودجه برای این پروژه، یادآور شد: حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری چندین بار از زمان دولت یازدهم و آغاز کار دکتر روحانی، برای ساخت این پروژه تاکید کرد و چندین بار نیز با مسئولان سازمان برنامه و بودجه، صحبت کرد و نماینده مردم در مجلس هم پیگیر ساخت این بیمارستان بود.

وزیر بهداشت تاکید کرد: بخش اورژانس بیمارستان جایگزین امام خمینی(ره) نور باید به اندازه کافی بزرگ بوده و پاسخگوی نیازهای دو سه دهه آینده این منطقه، شیک و در شان مردم و گردشگران باشد.

دکتر هاشمی به همدلی و اتحاد مسئولان شهرستان نور اشاره کرد و گفت: امیدوارم که در همه شهرها و سطح کشور، شاهد اتحاد و همدلی بین مسئولان باشیم چون مردم وقتی اختلاف و تفرقه را ببینند، ناراحت می شوند.

وزیر بهداشت یادآور شد: مردم ما را  سرکار آورده اند و اگر آنها نبودند، هیچ کدام از ما هم نبودیم و انتظار دارند که مسئولان قبل از فکر کردن به خودشان، حزب و جناحشان به آنها فکر و توجه کنند بنابراین زمانی که اتحاد و همدلی بین مسئولان وجود داشته باشد که البته لازمه پیشرفت کشور است، همه خوشحال خواهند بود.

این بیمارستان در زمینی به مساحت 11640 متر مربع و زیربنای 16400 متر مربع در 4 طبقه ساخته خواهد شد./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧ - ٢١:٣٢ / شماره خبر: ١٨٢١٤٠ / تعداد نمايش: 517

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج