وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دیدار وزیر بهداشت با تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیرامون مسائل و موضوعات بهداشتی و درمانی حوزه های انتخابیه خود  با وزیر بهداشت دیدار کردند.

به گزارش وبدا، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیرامون مسائل و موضوعات بهداشتی و درمانی حوزه های انتخابیه با دکتر نمکی وزیر بهداشت دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار نمایندگان مجلس به طرح مسائل و موضوعات بهداشتی و درمانی حوزه های انتخابیه خود، پیگیری پروژه ها و طرحهای در دست اجرا و تبادل نظر در خصوص رفع چالش های درمانی کشور پرداختند.

در ادامه وکلای ملت با تاکید بر شرایط حساس کنونی و لزوم وحدت همه مسئولان برای گذار از چالش های پیش رو، تلاش ها و اقدامات مجموعه وزارت بهداشت را الگویی مناسب برای سایر بخش های کشور ذکر کردند.

همچنین دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با ذکر پاره ای از خدمات و دستاوردهای وزارت بهداشت از آغاز دور جدید تروریسم اقتصادی، بر عزم و اراده راسخ مجموعه دولت برای فائق آمدن بر دسیسه های دشمنان و ایادی استکبار تاکید کرد.

در ادامه این دیدار وزیر بهداشت دستوراتی جهت حل فوری بخشی از مسائل و مشکلات مطروحه نمایندگان صادر و معاونتهای مربوطه را مسئول پیگیری و ارائه گزارش آن در اسرع وقت نمود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٥ آذر ١٣٩٨ - ١٣:٤٩ / شماره خبر: ١٩٧٣٢٤ / تعداد نمايش: 539

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج