وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

آیین تقدیر از کارگران و نیروهای حراست نمونه دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد

 

دقایقی پیش آیین تقدیر از کارگران و نیروهای حراست نمونه دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان، در این آیین که در محل سالن اجتماعات ستاد دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد، دکتر شکراله سلمان‌زاده، سرپرست این دانشکده اظهار داشت: خوشبختانه روز کار و کارگر امسال با ایام ماه مبارک شعبان مصادف شد که این اتفاق را به فال نیک می‌گیریم و بسیار خرسندیم که در چنین مناسبت‌هایی با انجام این تقدیرها نقش مهم برخی افراد را به خود یادآوری می‌کنیم.

وی اضافه کرد: بدون اغراق کارگران مهمترین نقش را در توسعه کشور ایفا می‌کنند و بدون نیروی کارگر مجرب و متعهد، توسعه امکان‌پذیر نیست و امسال نیز با توجه به اینکه مقام معظم رهبری سال را «رونق تولید» نامگذاری کرده‌اند، کارگران برای این هدف از ارکان اصلی هستند.

دکتر سلمان‌زاده با تاکید بر این مهم که هیچکدام از کارهای دانشکده علوم پزشکی آبادان نیز بدون کارگران و نیروهای حراست قابلیت اجرایی نخواهد داشت، افزود: در بزرگترین اعمال جراحی ما نیز کار به صورت تیمی انجام می‌شود و در اسلام نیز به خوبی به نقش کار و کارگر اشاره شده است.

وی  افزود: بنده نیز با تاسی از پیامبر اعظم که بر دست پینه بسته کارگر بوسه زد دست یکایک کارگران دانشکده علوم پزشکی آبادان را می‌بوسم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با ارتباط با نمایندگان کارگران پیگیر رفع مشکلات ایشان باشیم.

دکتر فرشید بهشتی، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان نیز در این آیین ضمن اشاره‌ای به شکل‌گیری تاریخ روز کارگر اظهار داشت: هر سیستمی رشد و توسعه خود را مدیون کارگران است و اگر این قشر زحمتکش خوب عمل نکنند هیچ کاری نتیجه نمی‌دهد.

وی اضافه کرد: طبق قانون، کارگران در روز کارگر تعطیل رسمی هستند که با هماهنگی صورت گرفته با مسئولان واحدهای مختلف این یک روز تعطیلی به ایشان اختصاص داده می‌شود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: می‌دانیم که کارگران شرایط سختی را داشته و زحمات زیادی را متحمل می‌شوند و سعی دانشکده بر این است که این مشکلات و دغدغه‌ها را به حداقل برساند.

در این مراسم از 21 کارگر و 25 نیروی حراست نمونه دانشکده علوم پزشکی آبادان تقدیر شد.

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١١:١٧ / شماره خبر: ١٨٩٧٥٦ / تعداد نمايش: 176

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج