وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی تهران

بازدید دکتر نمازی، مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی و هیئت همراه از بیمارستان پوست رازی

دکتر نمازی، مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی و هیئت همراه از بیمارستان پوست رازی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان رازی، روز شنبه 26 مرداد 98 دکتر علیرضا نمازی مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه به همراه تیمی از ارزیابان فرایندهای منابع انسانی از بیمارستان رازی بازدید کردند. 
 این جلسه با حضور دکتر ربابه عابدینی رئیس بیمارستان، دکتر هادی مخترع مدیر بیمارستان و سپیده مسعود سینکی رئیس امور اداری وکارشناسان مربوطه در دفتر ریاست برگزار شد.
پس از نمایش کلیپ معرفی بیمارستان رازی، مدیر بیمارستان به شرحی از فعالیت های منحصر به فرد این بیمارستان به عنوان مرکز تخصصی پوست کشور پرداخت. سپس دکتر نمازی گزارشی از وضعیت نیروی انسانی ارائه کرد و به بیان محدودیت های موجود در جذب نیرو و اهمیت استفاده بهینه از نیروها پرداخت. 
مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی با اشاره به اهمیت توزیع عادلانه نیروی انسانی در واحدهای مختلف گزارش تحصیلی کارکنان را ارائه کرد.
در ادامه دکتر مخترع گزارشی از تعداد و وضعیت نیروی انسانی بیمارستان و ورود و خروج کارکنان طی یکسال گذشته ارائه و همچنین به مدل های متخلف تامین نیروی انسانی در این بیمارستان اشاره کرد و از اهمیت کارآمدی کارکنان هنگام جذب نیرو سخن گفت. ارزیابان با انتخاب اتفاقی تعدادی از کارکنان واحدهای مختلف بیمارستان، در جلسه ای جداگانه به گفتگو و پرسش از وضعیت ارائه خدمات امور اداری بیمارستان پرداختند. 
در پایان تیم ارزیابان ضمن اشاره به بهبود روند ارائه خدمت، از وضعیت امور اداری بیمارستان رازی ابراز رضایت کردند. 

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨ - ١٣:٤٩ / شماره خبر: ١٩٤١٧٩ / تعداد نمايش: 51

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج