وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

اعلام اسامی قبول شدگان تاسیس دفاتر خدمات سلامت خراسان‌شمالی

مدیر سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی از اعلام اسامی قبول شدگان تاسیس دفاتر خدمات سلامت خبر داد و گفت: مجوز 6 دفتر خدمات سلامت در این استان از سوی معاونت بهداشتی دانشگاه صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا، مهندس علیرضا نوروزیان در تشریح این خبر، توضیح داد: برخی از فعالیت‌های مشاوره ای بهداشت محیط در قالب برون سپاری فعالیت های مرکز بهداشت به این دفاتر واگذار می شود.

وی خاطرنشان کرد: این دفاتر فقط وظیفه مشاوره و آموزش در حیطه بهداشت محیط را بر عهده دارند.

 مهندس نوروزیان با اشاره به اینکه سه مجوز در بجنورد و سه مجوز دیگر در آشخانه، فاروج و شیروان  صادر شده است، ادامه داد: افراد قبول شده از ابتدای آذرماه سال جاری جهت انجام امور مرتبط با تاسیس دفاتر خدمات سلامت به مدیریت سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی مراجعه کنند.

مدیر سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی یادآور شد: جهت واگذاری دفاتر خدمات سلامت، پس از برگزاری آزمون برای متقاضیان ، گزینش و مصاحبه های مرتبط با تاسیس دفاتر خدمات سلامت انجام شد.

وی با اشاره به لیست‌های قبولی قطعی شرکت کنندگان، افزود: طیبه شیردل، منا عزیزی قونانلو، محسن یانق، حمید جدی، صدیقه رفعت، فهیمه خاکشور خیرآباد از پذیرفته شدگان قطعی و سمانه براتی، فاطمه کوهستانی و راحله علیزاده دوین از قبول شدگان ذخیره می باشند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٨ - ٠٦:٤٧ / شماره خبر: ١٩٧١٠٨ / تعداد نمايش: 117

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج