وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی گیلان

گیلان/دکتر علی نقی کریمی سرپرست مدیریت نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا) ؛ صبح امروز ( شنبه) طی مراسمی که با حضور معاون درمان و جمعی از مسوولین و کارکنان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در محل دفتر معاون درمان دانشگاه برگزار شد، از زحمات دکتر حیدرعلی بالو – مدیر نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه تقدیر و دکتر علی نقی کریمی به عنوان سرپرست جدید مدیریت نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان معرفی شد.
در این مراسم، دکتر محمدتقی آشوبی – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تقدیر از زحمات دکتر بالو و کارکنان این حوزه ، اظهار امیدواری کرد که با حضور سرپرست جدید در این حوزه، بیش از پیش و با قدرت و تلاش مضاعف نسبت به انجام کارهای حوزه نظارت و اعتبار بخشی  دانشگاه  اقدام شود.
سپس دکتر بالو- مدیر نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه نیز ضمن تقدیر از زحمات کارکنان این حوزه ، گزارشی از عملکرد این مدیریت را در زمان تصدی خود ارایه کرد.

در خاتمه اهدای لوح سپاس و حکم انتصاب از سوی دکتر محمد تقی آشوبی - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مدیر و سرپرست جدید مدیریت نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه، پایان بخش  این مراسم بود./ص

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٦ - ١٤:٣٠ / شماره خبر: ١٦٤٧٦٧ / تعداد نمايش: 464

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج