وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

شیراز/ تقدیر از عملکرد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رسیدگی به بیماران پروانه ای

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و هیات همراه، برای بررسی وضعیت بیماران پروانه ای، از خانه EB ایران بازدید کردند.

به گزارش "وب دا" در شیراز، وزیر بهداشت و درمان، در این بازدید، نسبت به رفع مسایل درمانی این بیماران، ابراز امیدواری کرد.

دکتر "سید حسن هاشمی قاضی زاده"، با تقدیر از دکتر "محمد مهدی پرویزی" كارشناس مسوول اداره حاكميت باليني دانشگاه علوم پزشکی شیراز و از مبتلایان به بیماری EB، تقدیر کرد و او را الگویی مناسب و شایسته برای سایر بیماران مبتلا به این بیماری معرفی کرد و گفت: برای بهبود ارایه خدمات درمانی به بیماران پروانه ای، می توان از نظرات و پیشنهادات دکتر پرویزی استفاده کرد.

قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با اشاره به تلاش های این دانشگاه، برای کمک به مبتلایان به بیماری پروانه ای، گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز با صدور کارت ویژه بیماران EB و معرفی آنان به مراکز درمانی و کلینیک های تخصصی، برای کاهش آلام و سرعت بخشیدن به خدمات رسانی به این بیماران، تلاش می کند.

دکتر "عبدالخالق کشاورزی"، افزود: کلینیک دندانپزشکی با بیهوشی در درمانگاه قطب الدین، به زودی به چرخه خدمات رسانی به بیماران EB می پیوندد، همچنین این بیماران به صورت رایگان در بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع)،  عمل جراحی ترمیمی می شوند.

حجت الاسلام "سید حمیدرضا هاشمی گلپایگانی" رییس خانه EB ایران، با تقدیر از خدمات شایسته و ارزنده دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رسیدگی جامع و کامل به بیماران پروانه ای، گفت: بر اساس گزارش های رسیده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خدمات درمانی بسیار خوبی به این بیماران در استان فارس و بیماران مراجعه کننده از سایر استان ها، ارایه شده است.

پایان خبر

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦ - ١٦:٣٢ / شماره خبر: ١٦٦١٣٠ / تعداد نمايش: 745

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج