وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

جمع‌آوری و امحا مواد آرایشی و بهداشتی غیرقابل‌مصرف در شهر آبپخش

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از جمع‌آوری و امحا مواد آرایشی و بهداشتی غیرقابل‌مصرف در شهر آبپخش خبر داد.
سکینه غلامی در این خصوص گفت: در گشت مشترکی که با حضور نمایندگانی از واحد نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان انجام گرفت، بیش از 6 کیلوگرم مواد آرایشی و بهداشتی غیرقابل‌مصرف در شهر آبپخش جمع‌آوری و امحاء شد.
وی تصریح کرد: این گشت به‌منظور کنترل و پایش لوازم‌آرایشی و بهداشتی، حفظ سلامت مصرف‌کننده، جلوگیری از عرضه محصولات غیرمجاز و همچنین پیشگیری از قاچاق محصولات آرایشی و بهداشتی انجام‌گرفته است.
غلامی افزود: در این بازرسی‌ها از 4 مرکز عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی بازدید به عمل آمد که این مراکز از لحاظ شرایط نگهداری محصولات، سلامت محصولات و برچسب اصالت و تاریخ تولید و انقضاء آن‌ها مورد بازرسی قرار گرفتند.
وی تصریح کرد: این گشت‌های مشترک طبق برنامه زمان‌بندی‌شده و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان دشتستان در حال حاضر به‌صورت ماهیانه توسط بازرسان ادارات مربوطه انجام می‌گیرد.
گفتنی است در این بازرسی انجام‌گرفته، تعداد 27 قلم معادل 6500 کیلوگرم محصول غیرقابل‌مصرف جمع‌آوری و امحا شد.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦ - ٢٠:١٥ / شماره خبر: ١٦٦١٣٧ / تعداد نمايش: 690

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج