وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی فسا؛

نجات جان مادر باردار و تولد نوزاد با کمک تکنسینهای اورژانس 115 فسا در سرپل ذهاب / 11 مورد امداد رسانی اورژانسی و انتقال مصدومین توسط تیم عملیاتی اورژانس فسا تاکنون

به گزارش وب دا ؛ یوسف علیپوریان مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی فسا گفت : تیم عملیاتی اورژانس 115 فسا که جهت خدمت رسانی به مناطق زلزله زده در غرب کشور می باشند، در یکی از ماموریت های خود در سرپل ذهاب موفق به نجات جان مادرباردار و نوزادش شدند.

علیپوریان افزود: با توجه به شروع فرایند زایمان طبیعی ، تکنسینهای اورژانس سریعا اقدامات اولیه را برای مادر و نوزاد انجام می دهند و  در نهایت هر دو سالم به بیمارستان صحرایی تحویل داده شدند.

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی فسا با بیان اینکه از روز گذشته تاکنون تعداد 11 ماموریت اورژانسی توسط اکیپ اعزامی انجام شده است، اظهار داشت : انتقال 7 مصدوم از روستاهای زلزله زده به بیمارستان معتضدی کرمانشاه و 4 مصدوم به بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه از جمله این ماموریت ها می باشد.

گفتنی است اکیپ اعزامی به مناطق زلزله زده شامل : آقایان احسان دستان(سرپرست)، کوروش لطفی، علیرضا محمودی پور، جواد حیدری نژاد، حسین زارعیان و عباس نظریان می باشند .

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦ - ١٤:٠٣ / شماره خبر: ١٦٨٨٦١ / تعداد نمايش: 604

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج