وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی تهران

تهران/ انتصاب دكتر محمدرضا روئینی به سمت رئیس مجموعه داروخانه‌هاي دانشكده داروسازي و داروخانه‌هاي بيمارستاني دانشگاه/ قدرداني رئيس دانشگاه از دکتر غلامي

 

 در متن حکم دکتر روئيني آمده است:
 
جناب آقاي دكتر  محمدرضا روئینی
استاد محترم دانشكده داروسازي
با سلام و احترام
با توجه به تحولات سال‌های اخیر ضروری است اداره داروخانه‌ها مبتني بر روش‌هاي كارآمد و نوين مديريتي در زنجيره ارائه خدمات سلامت صورت بگیرد. سرعت، دقت و سلامت در عرصه ارائه خدمات دارويي مبتني بر مديريت روزآمد و علمي نقش برجسته‌ای در ارتقاي كيفيت خدمات سلامت دارد. 
با توجه به نظر موافق رئيس دانشکده داروسازي و نظر به تعهد، سوابق و تجارب ارزشمند علمي و اجرایی قبلي،  جنابعالي را به عنوان رئیس مجموعه داروخانه‌هاي دانشكده داروسازي و داروخانه‌هاي بيمارستاني دانشگاه منصوب می‌نمایم. 
انتظار مي‌رود با هماهنگی لازم با مجموعه مدیریتی دانشگاه به ویژه معاونت محترم غذا و دارو، ضمن ادامه روند خدمات ارزشمند اين دو مجموعه بزرگ، نسبت به امور ذيل اهتمام ويژه مبذول فرماييد:
• استفاده از ظرفیت هر دو مجموعه در جهت ارائه خدمات جامع دارويي و تجهيزات پزشكي مورد نياز بيمارستان‌ها در راستاي اهداف طرح تحول نظام سلامت با اولویت خدمات مورد نیاز بیماران بستری
• ارتقاي كيفيت خدمات داروخانه‌هاي دانشكده داروسازي در سطح شهر تهران
• تكميل شبكه داروخانه‌هاي بيمارستاني در سطح دانشگاه
• كمك به ارتقاي فعاليت‌هاي آموزشي و پژوهشي با هماهنگي دانشکده داروسازي
• مدیریت منابع از طریق افزایش بهره وری نیروی انسانی و کاهش هزینه‌ها
اميد مي‌رود با بهره‌گيري از حداکثر توان و درايت خود و با جلب مشارکت اعضاي محترم هيأت علمي، کارکنان دلسوز و فراگیران عزيز گامي بلند در ارتقاء کیفیت و توسعه ارائه خدمات دارویی و فعالیت‌های آموزشي و پژوهشي این مجموعه برداشته شود. 
بدون ترديد تمام عوامل ذيربط مجموعه داروخانه‌هاي دانشكده داروسازي و داروخانه‌هاي بيمارستاني و دانشگاه، شما را در دستيابي به اهداف فوق ياري خواهند نمود. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه
 
 در متن نامه قدرداني از دکتر غلامي هم آمده است:

جناب آقاي دکتر خیرالله غلامی  
استاد محترم دانشگاه
با سلام و احترام
مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیات علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکي تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در طی دوره طولانی 15 ساله مسئولیت مجموعه داروخانه‌های بیمارستانی و دانشکده داروسازی که نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی های ارزنده شما استفاده نماید.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧ - ٠٩:٣٠ / شماره خبر: ١٧٧٧٢٥ / تعداد نمايش: 225

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج