وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی فسا؛

در روز خبرنگار؛ معاون توسعه دانشگاه از دست اندركاران روابط عمومی های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی فسا تقدیر کرد

به گزارش وب دا؛ دکتر حسن جمشیدی معاون توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی فسا در این نشست صمیمی ضمن تبریک روز خبرنگار، بیان داشت: تلاش خستگی ناپذیر کارکنان روابط عمومی مجموعه ، سبب شناساندن چهره واقعی دانشگاه و خدمات نظام سلامت به مردم و جامعه شده و می شود.
دکترجمشیدی ضمن قدردانی از تلاش های دست اندرکاران روابط عمومی مجموعه دانشگاه، افزود: هیات رییسه و مجموعه دانشگاه به روابط عمومی ها افتخار می کنند و عملکرد دانشگاه توسط روابط عمومی انعکاس پیدا می کند و به قضاوت مردم گذاشته می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن اعلام رضایت از پاسخگویی های مناسب به مردم، اظهار داشت: با تلاش مسوولین و کارشناسان روابط عمومی، در کمترین زمان و با رعایت دقت و صحت، بیشترین و بهترین خبر رسانی و اطلاع رسانی انجام شده است.
در ابتدای جلسه آقای صادق مهدوی نیا مدیر روابط عمومی دانشگاه ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی همکاران روابط عمومی، گفت: اهمیت جایگاه روابط عمومی ها در وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی اثبات شده است و هنر اصلی روابط عمومی ها انعکاس بموقع و مناسب خدمات با ظرافتهای خاص و تعامل درون بخشی و برون بخشی با مردم و نهادها می باشد.
مدیر روابط عمومی دانشگاه با بیان اینکه مسوولین شهرستان و دانشگاه از عملکرد و پاسخگویی سریع و دقیق روابط عمومی اعلام رضایت نموده اند، گزارشی از عملکرد این حوزه و برنامه های در دست اقدام  ارایه نمود.
در پایان جلسه معاون توسعه دانشگاه  از مسوولان و کارشناسان روابط عمومی های مجموعه دانشگاه با اهداء لوح،  تقدیر نمودند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧ - ٢٣:٥٢ / شماره خبر: ١٧٩٧٣٢ / تعداد نمايش: 72

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج