وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیرجند/نشست کارگروه بهداشت و درمان ستاد چهلمین سالگرد انقلاب

حاجی آبادی:دستاوردهای دانشگاه در عرصه های علمی و خدمات سلامت مرهون انقلاب است

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جلسه کارگروه تخصصی بهداشت درمان و سلامت ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در استان تشکیل شد
مدیر روابط عمومی دانشگاه با اشاره به برگزاری جلسات متعدد گذشته این کارگروه در دانشگاه گفت: تبیین وترویج دستاوردهای چهل ساله نظام از اهداف این ستاد است و دانشگاه علوم پزشکی نیز به گزارش چهل سال خدمت عرصه سلامت به مردم با رویکرد افزایش امید و نشاط به جامعه می پردازد.
شیرعلی یعقوب پور با اشاره به اقداماتی که از سوی روابط عمومی دانشگاه در این زمینه صورت گرفته است اضافه کرد: انتظار می رود شاخص های مهم هریک از معاونت ها و شبکه های بهداشتی درمانی قبل وبعد از انقلاب در اولین فرصت در اختیار این کارگروه قرار بگیرد.
رئیس دبیرخانه هیئت امناء دانشگاه و عضو ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در استان با اظهار اینکه یکی از شاخص های مهم خدمت در عمر 40 ساله انقلاب اسلامی، دانشگاه های علوم پزشکی می باشد اشاره ای به روند تاسیس و راه اندازی علوم پزشکی بیرجند داشت و  گفت: دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در عرصه های مختلف علمی ، رشد رشته های تحصیلی، افزایش اساتید، دانشجو، فضای فیزیکی، ارائه خدمات جامع بهداشتی درمانی و ... مرهون انقلاب اسلامی ایران است.
محمدرضا حاجی آبادی با تاکید بر اینکه دانشگاه زاییده انقلاب اسلامی است اضافه کرد: اکنون می طلبد که اقدامات، فعالیت ها و خدمات دانشگاه با مطلوب ترین کیفیت و به بهترین نحو به جامعه معرفی و انتشار یابد.
وی تصریح کرد: حق شهداء است که دستاوردهای انقلاب به ویژه به نسل سوم انقلاب منتقل شود.
مدیر حراست دانشگاه نیز با بیان اینکه استکبار جهانی به دنبال این است که انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را نبیند و با اشاره به بیانات رهبری در خصوص اطلاع رسانی خدمات دولت و سایر ارکان نظام گفت: درحوزه سلامت انصافا کار شده است و یکی از حوزه های برجسته می باشد که با روحیه جهادی همچنان به ارائه خدمت به جامعه می پردازد.
دکتر ولی ا... زراعتکار با تاکید بر تاثیرات دو طرفه دستاوردهای انقلاب بر بخش سلامت و خدمات حوزه بهداشت و درمان  در انقلاب اضافه کرد: الان بهترین زمان است که چهره واقعی از خدماتی که به جامعه داده شده است ارائه شود.
وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم جلوه ای از خدمات نظام را به مردم و دنیا نمایش بدهیم تصریح کرد: پیشرفت های دانشگاه درعرصه سلامت و به ویژه خدمات رسانی به مناطق محروم  ومقایسه این دستاوردها در دو زمان قبل و بعد از انقلاب، را باید بتوانیم به بهترین شکل به مردم تبیین کنیم
در ادامه سایر اعضاء نیز به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و راهکارهای اطلاع رسانی مناسب دستاوردهای عرصه سلامت پرداختند و مقرر شد  برنامه ریزی شود تا اقدامات صورت گرفته حوزه بهداشت و درمان در قبل و بعد از انقلاب به شکل فیلم، تصویر و انتشار ویژه نامه و... منتشر گردد.
 
 
 
 

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٧ مهر ١٣٩٧ - ٠٦:٣٤ / شماره خبر: ١٨١٥٨١ / تعداد نمايش: 160

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج