وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیرجند/دومین جلسه هیئت رئیسه دانشگاه در طبس

بازدید رئیس دانشگاه از بخش های مختلف و گفت و گو با پزشکان ، اساتید و دانشجویان

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان طبس؛ رئیس و  اعضای هیات رئیسه دانشگاه در سفری دو روزه به شهرستان طبس از واحدهای تابعه شبکه بهداشت و درمان بازدید نمود.
دکتر کاظم قائمی و هیئت همراه در این سفر دو روزه ضمن برگزاری جلسه مشترک با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، امام جمعه و ریاست شورای شهر از دانشکده پرستاری، بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی، پایگاه اورژانس هوایی و تعدادی از پایگاه های اورژانس شهری و جاده ای  و برخی از پروژه های در دست احداث مرکز بهداشت شهرستان بازدید کرد.
در جریان این سفر اعضای هیات رئیسه دانشگاه در جلساتی با تعدادی از متخصصین بیمارستان، اساتید دانشکده و جمعی از دانشجویان پرستاری طبس شرکت نموده و ساعاتی را به بررسی مشکلات آنان گذراندند
دیدار با اعضای شورای شهرهای دیهوک و عشق آباد و بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات این دو بخش  از دیگر برنامه های این سفر به طبس بود.
 گفتنی است قول مساعد تجهیز مرکز جدیدالاحداث خدمات جامع سلامت جوخواه و اختصاص مبلغی به دانشکده پرستاری و همچنین پیگیری توسعه بخش اورژانس و بیمارستان طبس از مصوبات دومین جلسه هیات رئیسه دانشگاه در شهرستان طبس بود.


 
 
 

 
 
 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧ - ١٤:٢٦ / شماره خبر: ١٨١٧٨٤ / تعداد نمايش: 121

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج