وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشگی گیلان

گیلان/شمارش معکوس اعلام نتایج بخش آوایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ در بخش آوایی این دوره از مسابقات، متسابقین در 15 رشته در طی روزهای پنجشنبه و جمعه (19 و 20 مهرماه) به رقابت پرداختند.

در روز نخست (پنجشنبه)؛ برادران در رشته های تحقیق، ترتیل، دعاخوانی، حفظ کل، حفظ 15جزء، حفظ 20جزء به رقابت پرداختند. خواهران نیز، ترتیل، حفظ 5جزء، حفظ 15جزء، حفظ کل و حفظ 20 جزء رقابت کردند.

در روز دوم(جمعه)؛ برادران در رشته های حفظ 10جزء، حفظ 5جزء، دعاخوانی، اذان و تواشیح ، توانیی های خود را به نمایش گذاشتند. خواهران نیز در رشته های دعاخوانی، تحقیق و حفظ ده جزء به رقابت پرداختند.

در آیین اختتامیه سوم، در بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان علوم پزشکی در رشته های تواشیح، حفظ ۵ و ۱۰ جزء در مجموع به سه گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی، ۳۳ جایزه به برگزیدگان اعطاء می شود. همچنین در سه رشته حفظ ۱۵، ۲۰ و حفظ کل قرآن در مجموع ۳۶ برگزیده در سه گروه کارکنان، اساتید ودانشجویان جوایزی اهدا می شود.

در دو رشته ترتیل و تحقیق قرآن کریم، در مجموع ۳۶ جایزه به برگزیدگان گروه های اساتید، کارکنان و دانشجویان تعلق می گیرد. در رشته های دعا و مناجات و آیین سخنوری نیز در مجموع ۲۷ جایزه و در رشته های اذان و ترجمه خوانی در مجموع ۲۷ نفر از برگزیدگان در 3 گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان جوایزی دریافت می کنند./ن

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٠ مهر ١٣٩٧ - ٢٠:١٢ / شماره خبر: ١٨٢١٩٠ / تعداد نمايش: 124

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج