وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان سرایان برگزار شد

 

جلسه تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرایان  صبح امروز چهارشنبه یکم خردادماه 98 با حضور معاون بهداشتی دانشگاه، سرپرست دفتر ریاست دانشگاه و برخی مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سرایان، معاون بهداشتی دانشگاه در این مراسم با بیان اینکه مدیریت نظام سلامت نیاز به همراهی و تعامل همه دستگاه ها دارد تا خدمات بهتری ارائه دهد افزود: شهرستان سرایان به لحاظ ارائه خدمات عرصه سلامت وضعیت مطلوبی ارد.
دکتر مهدیزاده با تاکید بر مناسب بودن وضعیت شاخص های سلامت در شهرستان سرایان  تصریح کرد: امروز باید در زمینه ارتقا کیفیت خدمات تلاش مضاعف تری داشته باشیم.
وی با اظهار اینکه مطالبات مردمی بیشتر حول محور بهبود وضعیت دسترسی خدمات است خاطرنشان کرد: برای تحقق خواسته هاي منطقي و بجای تمام تلاش مان را انجام می دهیم
رئیس مرکز بهداشت استان با اعلام اينکه از سال ۱۳۹۰ پزشک، دندان پزشک و داروساز در سهميه مناطق محروم جذب مي شود اظهارداشت : اميدواريم با ورود اين پزشکان شاهد ثبات نيروهاي متخصص در شهرستان و استان باشيم.
دکتر مهديزاده با اشاره به پتانسيل هاي شهرستان سرايان از اجراي پايلوت طرح نظام ارجاع الکترونيک در اين شهرستان براي اولين بار در استان خبر داد و آن را موفقيت آميز ارزيابي کرد.
به گفته وی با توجه به اجرای موفق این طرح در سرایان ، بزودی شاهد اجرایی شدن آن در تمام استان خواهیم بود.
 در پایان این مراسم از خدمات شایسته مهندس حجتی در مدت تصدی پست سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرایان تقدیر و دکتر بهرامی نژاد بعنوان سرپرست جدید معرفی گردید.
 

 
 
 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨ - ١٣:٥٦ / شماره خبر: ١٩٠٧٦٠ / تعداد نمايش: 131

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج