وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا شهرکرد

سفر كاري سرپرست دانشگاه علوم پزشكي شهركرد به شهرستان هاي سامان و بن

وبدا؛ در بيستمين روز از خردادماه 98 سرپرست و برخي از معاونين دانشگاه علوم پزشكي استان و مديران اين مجموعه با حضور در شهرستان سامان ضمن بازديد از تعدادي از مراكز بهداشتي و درماني از نزديك در جريان روند ارائه خدمات بهداشتي در شهرستان قرار گرفتند.
به گزارش وبدا؛ دكتر مجيد شيراني، ‌سرپرست معاونت بهداشتي، مديران بازرسي و روابط عمومي دانشگاه در ابتداي حضور در شبكه بهداشت و درمان شهرستان سامان،‌ در نشست هم انديشي با سرپرست و مديران شبكه، در جريان گزارش نحوه ارائه خدمات قرار گرفتند.
همچنين سرپرست دانشگاه و هيئت همراه وي، با فرماندار، بخشدار مركزي، بخشدار زاينده، رئيس شوراي شهر سامان، شوراي بخش شهرستان در سالن جلسات دفتر فرمانداري سامان تشكيل جلسه دادند.
بازديد سرپرست محترم ،معاون بهداشتي دانشگاه و فرماندار محترم شهرستان سامان از ايستگاه كنترل فشارخون محل تفريحي پل زمانخان و ارزيابي روند ارائه خدمت و پيشرفت برنامه و ميزان اطلاع مردم از برنامه از ديگر بخش هاي سفر يكروزه دكتر شيراني به شهرستان سامان بود.
در ادامه نيز، دكتر شيراني، هيئت همراه وي از دانشگاه علوم پزشكي، فرماندار و سرپرست شبكه بهداشت و درمان از ساختمان جديد در حال احداث مركز خدمات جامع سلامت شبانه روزي شهر هوره شهرستان سامان بازديد بعمل آوردند.
مركز خدمات جامع سلامت روستاي سوادجان ديگر مركزي بود كه در بيستمين روز از خردادماه 98 با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشكي استان و مقامات شهرستاني مورد بازديد قرار گرفت.
در ادامه نيز، سرپرست دانشگاه، سرپرست معاونت بهداشتي و رئيس مركز بهداشت استان، مديران بازرسي و روابط عمومي دانشگاه با حضور در شهرستان بن، در نشست هم انديشي و گزارش دهي سرپرست شبكه بهداشت ودرمان شهرستان بن شركت داشتند.
دكتر مجيد شيراني در اين نشست، بر حل مشكلات بهداشتي و درماني شهرستان بن تاكيد نمود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨ - ١٤:٥٤ / شماره خبر: ١٩١٥٥٥ / تعداد نمايش: 72

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج