وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشکده علوم پزشکی تربت جام

تربت جام/ حضور دانشکده علوم پزشکی تربت جام با ثبت ۳۰ اثر در دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

 

به گزارش خبرگزاری وبدا تربت جام،جواد میرزائی کارشناس امور فرهنگی و مسئول دبیرخانه جشنواره بین المللی سیمرغ در دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: مهلت ثبت اثر دانشگاهیان در سامانه جشنواره تا پایان فروردین ۹۸ بود که باتوجه به درخواست ها و نیز وقوع حادثه تأسف بار سیل در چند استان کشور و وضعیت بحرانی بوجود آمده، این مهلت در سه مرحله تمدید شد که ساعت ۱۲ روز ۲۹ اردیبهشت ماه 98، سامانه ثبت نام بسته شد.
مسئول دبیرخانه جشنواره در دانشکده درباره تعداد آثار ثبت شده گفت: دانشجویان این دانشکده با ثبت ۲۰ اثر از مجموع ۳۰ اثر ثبت شده، بیشترین سهم را به خود اختصاص دادند. کارکنان و اعضاء هیئت علمی نیز با ثبت ۱۰اثر در این جشنواره به رقابت خواهند پرداخت که بیشترین اثر در بخش هنرهای تجسمی و ادبی به ثبت رسیده است .

وی افزود: داوری مرحله دانشگاهی بخش هنرهای تجسمی در دبیرخانه دانشکده و همچنین داوری سایر بخش ها بین تمامی آثار شرکت کننده از سراسر کشور، در دبیرخانه دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ  انجام خواهد گرفت.
میرزائی در پایان گفت: داوری آثار راه یافته به مرحله نهایی، بخش های حضوری، مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان، در مرداد ماه ۹۸ برگزار خواهد شد

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨ - ١٥:٥٥ / شماره خبر: ١٩١٥٦١ / تعداد نمايش: 65

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج