وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کردستان

دیدار سرپرست دانشگاه با رئیس دانشگاه توسعه انسانی اقلیم کردستان عراق

سرپرست، جمعی از اعضای هیئت رئیسه و رؤسای دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی کردستان طی یک نشست هماهنگی با رئیس و معاونین آموزشی و تحصیلات تکمیلی، مالی و مشاور رییس دانشگاه توسعه انسانی اقلیم کردستان عراق در محل دفتر ریاست در مجموعه آموزشی پردیس دانشگاه دیدار نمودند.

به گزارش وب دا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن خوش آمدگویی و بیان اهداف نشست، گفت: مفتخریم که آمادگی کامل خود را جهت تبادل تجربیات حوزه سلامت با اقلیم کردستان عراق در چهارچوب قوانین و مقررات ملی و دو طرفه اعلام نمائیم.

دکتر وحید یوسفی نژاد ضمن ارائه تاریخچه و نیز پتانسیل های دانشگاه در همکاری های بین المللی، گفت: دانشگاه علوم پزشکی کردستان گام های ارزشمندی در راستای گذار به سمت دانشگاههای نسل سوم و چهارم برداشته است و در این راستا آمادگی کامل دارد در حوزه های تبادل اساتید، دانشجویان، بیماران، پژوهشی و دیگر تجربیات مرتبط با اقلیم کردستان عراق همکاری نماید.

وی با اشاره به زیرساخت های تجهیزاتی، فنی و نیروی انسانی دانشگاه، گفت: زمینه های متعددی برای همکاری وجود دارد که از آن جمله می توان اشاره نمود، دانشکده های این دانشگاه قادر به پذیرش دانشجویان اقلیم کردستان عراق بوده و در حوزه درمان نیز قادر به ارائه خدمات سلامت به بیماران اقلیم هستیم.

در این نشست هر یک از رؤسای دانشکده ها به ارائه پتانسیل ها و توانایی های علمی، آموزشی و پژوهشی خود پرداختند.

در پایان این نشست حاضرین از امکانات دانشکده پزشکی دانشگاه از قبیل کتابخانه، مرکز آزمون های الکترونیکی، مرکز مهارت های بالینی، کلاس ها و دیگر بخشهای دانشکده بازدید نمودند.

 
 
 
 
 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨ - ٠٩:٣٠ / شماره خبر: ١٩١٨٧٥ / تعداد نمايش: 81

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج