وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا-زنجان

بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر: کمیته پیشگیری از اعتیاد و جلسه هم اندیشی هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان خرم دره برگزار شد

بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر(8-2 تیر ماه) جلسه هم اندیشی و کمیته پیشگیری از اعتیاد در شش ماهه اول سال 98 با حضور نمایندگان ادارات در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم دره برگزار گردید.
به گزارش وب دا – زنجان ؛ در این جلسه مهندس کریمی معاونت بهداشتی شبکه بر اهمیت برنامه پیشگیری از اختلال مصرف مواد و آسیب های اقتصادی و انسانی ناشی از آن اشاره کرد و در ادامه به اهمیت برنامه ریزی مشترک اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر به منظور  اجرای بهتر برنامه های این هفته جهت جلوگیری از موازی کاری در ادارات عضو شورای مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.
پس از ارائه برنامه های پیشنهادی شبکه بهداشت ، کارشناس مسئول واحد سلامت روان، اجتماعی و اعتیاد شبکه، آمار موارد غربالگری اولیه و تکمیلی و تعداد بیماریابی در این خصوص را از ابتدای برنامه پیشگیری از اختلال مصرف مواد تشریح و نقش کارشناسان سلامت روان را در سطح شهر و روستا در خصوص برنامه پیشگیری از اختلال مصرف مواد را برای حاضرین تبیین نمود. در انتهای مراسم نمایندگان ادارات نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه برنامه پیشگیری از اعتیاد و هفته مبارزه با مواد مخدربیان نمودند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨ - ١٣:٢٩ / شماره خبر: ١٩١٩٠٧ / تعداد نمايش: 68

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج