وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا-زنجان

در راستای برگزاری یازدهمین دوره المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشور از برگزیدگان مرحله اول انفرادی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان تقدیر به عمل آمد

یازدهمین دوره المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشور در حیطه‌های آموزش پزشکی، استدلال بالینی، مدیریت نظام سلامت، کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم و مطالعات میان رشته‌ای علوم انسانی و سلامت برگزار می‌شود.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان، عصر دوشنبه ۲۷ خردادماه ۹۸ مسئول استعدادهای درخشان دانشگاه در ویژه مراسم تقدیر از برگزیدگان مرحله اول انفرادی یازدهمین دوره المپیاد کشوری که با حضور رییس و اعضای هیأت رییسه دانشگاه در دفتر ریاست دانشگاه برگزارشد، با ارائه گزارشی از روند این المیپاد اظهارداشت: از بین حدود ۳۷۰ نفر در هر حیطه، برگزیدگانی داشتیم که سهم منطقه ۶ کلاً ۴۸ نفر بود که ۱۲ نفر از دانشگاه علوم پزشکی زنجان، ۱۲ نفر از دانشگاه اراک، ۱۰ نفر از دانشگاه قم، ۱۰ نفر از دانشگاه البرز و ۳ نفر از دانشگاه علوم پزشکی قزوین هستند که دانشگاه زنجان در منطقه جزو اولین‌ها هست.
دکتر صمد ندری افزود: برای مرحله بعدی که ۱۵ تیرماه در تهران برگزار می‌شود ۱۵ تیم سه یا چهارنفره خواهیم داشت و مدیریت تیم‌ها چهار به علاوه یک است که مدیریت چهار تیم با زنجان و مدیریت یک تیم هم به صورت مشترک با علوم پزشکی قم است.
وی بیان داشت: دانشجویان برگزیده دانشگاه در چهار حیطه علوم پایه، مطالعات میان رشته‌های (فلسفه) کارآفرینی و مدیریت نظام سلامت، شامل: ۵ نفر از دانشکده پزشکی، ۳ نفر از دانشکده دندانپزشکی، ۳ نفر از دانشکده داروسازی و یک نفر هم علوم آزمایشگاهی که در مجموع ۱۲ نفر هستند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در این مراسم اظهارداشت: وظیفه داریم به لحاظ تدارکاتی و اساتید کاری که می‌توانیم انجام دهیم و به هر شکلی که صلاح است.
دکتر پرویز قزلباش با بیان اینکه اهمیت این کارها در این است که اعتماد به نفس ایجاد می‌کند در خودمان و در محیط اطراف و این مسئولیت سنگینی است چراکه وقتی یک نفر در دانشگاه موفقیت کسب می‌کند تبدیل به یک الگو می‌شود و با اینکه این الگو یک نفر است ولی هزار نفر را به حرکت در می‌آورد و لذا اهمیت موضوع در همین است و باید روی آن سرمایه‌گذاری کرد.
وی با آرزوی موفقیت برای این دوستان تصریح کرد: موفقیت این دوستان در مراحل بعدی قطعاً شایسته تقدیر است.
 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨ - ١٣:٥٤ / شماره خبر: ١٩١٩٠٩ / تعداد نمايش: 55

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج