وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

برگزاری کارگاه آشنایی با آیین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی

مدیر امور هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: به همت کمیته توانمندسازی دانشکده پزشکی و با حضور اعضای هیئت علمی، کارگاه آشنایی با آیین نامه ارتقای هیئت علمی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب دا، احمد کاملی اظهار کرد: یکی از رویکردهای معاونت آموزشی دانشگاه ، تبیین اهمیت و تقویت فرآیند ارتقاء اعضای هیات علمی در راستای ارتقاء سطح آموزش است .

وی افزود : آشنایی با آیین نامه ارتقاء به اعضای هیات علمی و اساتید کمک می کند تا در چارچوب فرآیند ارتقاء به فعالیت های علمی و پژوهشی خود بپردازند .

به گفته کاملی بخش مربوط به فرایند ارتقاء ، مشتمل بر آیین نامه ها و تمامی موارد مرتبط و امکان پرسش و پاسخ در سایت امور هیات علمی دانشگاه فعال است و اعضای هیئت علمی با مراجعه به این بخش می توانند ابهامات خود را برطرف کنند.

مدیر امور هیات علمی دانشگاه، نتایج ارتقاء عضو هیئت علمی را برای اساتید و دانشگاه ثمربخش و پر اهمیت دانست و بر لزوم آشنایی هر چه بیشتر با آیین نامه ارتقاء تاکید کرد.

بر پایه این گزارش کارگاه آشنایی با آیین نامه ارتقای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی، با تدریس دکتر هواخواه دبیر کمیته ارتقاء دانشگاه برگزار شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ - ١٢:٢١ / شماره خبر: ١٩٣٠٧١ / تعداد نمايش: 80

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج