وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

پنجاه و دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

پنجاه و دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی با حضور سرپرست دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا، دکتر سید احمد هاشمی در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن عید قربان، اظهار کرد: عید سعید قربان یاد آور زیباترین جلوه ایثار و تعهد در برابر خالق یکتاست و این عید خجسته در حالی فرا می‌رسد که بهترین و بی نظیرترین صحنه خلقت بشریت در صحنه عرفات به وقوع پیوست.

وی در ادامه سخنان خود بر اهمیت اجرای برنامه های فرهنگی در مناسبت های مختلف اشاره کرد و از مسئولان معاونت فرهنگی خواست برنامه های مربوط به عید غدیر، هفته دفاع مقدس و سایر برنامه های آتی با شور و هیجان ویژه ای در میان دانشجویان برگزار شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی همچنین خواستار تشکیل ستاد راهیان نور به منظور برنامه ریزی بهتر و کاهش هزینه های این برنامه شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز در این جلسه با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مورد بررسی شورای فرهنگی تصمیم گیری در مورد اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور است، اضافه کرد: امسال 80 دانشجو ی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی به مناطق عملیاتی راهیان نور اعزام می شوند.

دکتر امیر امانی تصریح کرد: اردوهای راهیان نور از نقاط آموزشی تاثیر گذار در میان جوانان کشورمان است.

وی در بخشی از سخنان خود بر اولویت اعزام با دانشجویانی تاکید کرد که هنوز به مناطق عملیاتی اعزام نشده اند.

در این جلسه با حضور اعضای شورای فرهنگی در مورد دو مصوبه بررسی درخواست تامین اعتبار اردوهای واحد امور بانوان دانشگاه و درخواست تامین اعتبار اردوهای راهیان نور تصمیم گیری شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨ - ٠٦:٣٨ / شماره خبر: ١٩٤١٤١ / تعداد نمايش: 61

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج