وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

اعلام نتایج نخستین جشنواره رسانه و سلامت خراسان شمالی

نفرات برگزیده نخستین جشنواره استانی رسانه و سلامت استان خراسان شمالی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری وب دا، از 169 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره استانی رسانه و سلامت که به همت دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد ، 19 اثر پس از داوری هیات داوان، به عنوان آثار منتخب اعلام شد.

بر پایه این گزارش، تکتم علوی مقدم از روزنامه خراسان شمالی، محسن محمدی از خبرگزاری فناوری و بتول صارمی از ایرنا به طور مشترک و حسین اکبری از خبرگزاری دانشجویان بیدار و میلاد حسین پور از خبرگزاری فارس به ترتیب مقام های اول تا سوم را در بخش گزارش کسب کردند.

در بخش گفت و گو، مرضیه طاهری مقام اول، اعظم قهرمانی مقام دوم و محمد شکاری مقام سوم را از آن خود کردند.

وحید خادمی از خبرگزاری ایرنا و حسین معمری از خبرگزاری فارس در بخش عکس به ترتیب مقام های اول و دوم و پوریا مصلمی از سیاحت شرق در بخش مقاله رتبه سوم را کسب کرد.

در بخش تیتر، آرزو رحمانی از پایگاه اطلاع رسانی عصراترک، جوادآگاهی از سیاحت شرق و علی کمالی از سیاحت شرق به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

منیژه سهرابی از خبرگزاری برنا ، سمانه محمدزاده از روزنامه قدس و محمد رضایی از پایگاه اطلاع رسانی گنجینه شمال در بخش خبر به ترتیب، مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند و محمدحسین محمدزاده از خبرگزاری تسنیم و علی هاتفی از خبر روز نیز در بخش فیلم رتبه دوم و سوم را کسب کردند.

گفتنی است داوری نخستین جشنواره رسانه و سلامت استان خراسان شمالی را دکتر حمید رضا محدث حکاک، دکتر مجید پورخیاط و احسان عباسی برعهده داشتند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨ - ٠٩:٤٤ / شماره خبر: ١٩٤١٥٠ / تعداد نمايش: 142

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج