وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) خبر داد:

مراجعه بیش از ۶۴ هزار نفر به بیمارستان امام خمینی(ره) خمین

به گفته سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) خمین طی شش ماهه اول سال جاری ۶۴ هزار و ۷۴۰ نفر به تنها بیمارستان این شهرستان مراجعه کردند که ۳۹ هزار و ۷۹۸ نفر سرپایی درمان و ۶ هزار و ۹۴۲ نفر بستری شده اند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین دکتر ابوذر صباغی با اشاره به انجام  یک هزار و ۴۹۲ عمل جراحی در اتاق عمل این بیمارستان افزود: در شش ماهه نخست سال جاری ۴۸۴ تولد صورت گرفته که ۲۵۷ مورد آن زایمان طبیعی و ۲۲۷ مورد سزارین بوده است.

وی به فعال بودن واحد رادیولوژی بیمارستان امام خمینی(ره) خمین در شش ماهه نخست سال جاری هم اشاره کرد و گفت: سه هزار و ۴۵۶ ام ار ای، یک هزار و ۷۹۳ سی تی اسکن، شش هزار و ۱۵۶ مورد سونوگرافی و دوازده هزار و ۳۸۳ مورد رادیولوژی برای بیماران در این مدت انجام شده است.

سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) خمین به ارائه خدمات به ۴۸ نفر در بخش دیالیز در مدت شش ماهه نخست سال جاری اشاره کرد و افزود: بیش از ۲۳ هزار نفر خدمات آزمایشگاهی در واحد آزمایشگاه این بیمارستان دریافت نموده اند که ۹ هزار مورد آن مربوط به بیماران سرپایی و چهارده هزار و ۷۷۰  مورد آن از بیماران بستری در این بیمارستان انجام شده است.

دکتر صباغی در پایان افزود: مراجعین کلینیک تخصصی امام رضا (علیه السلام) ۳۶ هزار و ۸۳۷ مورد بوده که توسط متخصصین بیمارستان خدمات درمانی دریافت نموده اند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨ - ١٥:٣٢ / شماره خبر: ١٩٥٧٢٨ / تعداد نمايش: 88

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج