وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر دادگستری با حضور در غرفه وب دا مطرح کرد:

مجازات جایگزین برای پزشکان مورد قبول قوه قضاییه قرار گرفت/ قدردانی از مجموعه وزارت بهداشت به دلیل اجرای طرح تحول

 

وزیر دادگستری با بیان اینکه مجازات جایگزین که پزشکان یکی از مصادیق اصلی و برجسته آن هستند مورد پذیرش قوه قضاییه و ریاست آن است، افزود: آیین نامه مربوطه نوشته و ابلاغ شده و علاوه بر تأکید بر قضات، بنظر می رسد وارد فاز اجرایی شده باشد.

به گزارش وب دا؛ حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پور محمدی در غرفه وب دا در نمایشگاه مطبوعات حضور یافت و با بیان اینکه وزارت بهداشت گام بسیار بزرگی را در حوزه بهداشت و سلامت برداشته است، افزود: درست است که رهبری طرح تحول نظام سلامت با وزارت بهداشت است اما این طرح، مسوولیت فراگیر دولتی و فرا دولتی است.

وی ضمن تأکید بر نیاز جدی جامعه به بهداشت و سلامت، به ضرورت همکاری و تلاش نهادهای مختلف اشاره کرد.

وزیر دادگستری به نقش موثر وزارت بهداشت از نظر تخصصی در جهت مدیریت و هدایت طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت: وزارت بهداشت با نگاهی باز، دقیق و واقع بینانه طرح تحول نظام سلامت را پیگیری می کند و از تمام کارشناسان، مدیران، معاونان و وزیر بهداشت قدردانی می کنم.

حجت الاسلام و المسلمین پور محمدی از توجه ویژه دولت به طرح تحول نظام سلامت ابراز خرسندی کرد و گفت: در چنین شرایط سخت اقتصادی که دولت با آن درگیر است اما سعی کرده تا جایی که امکان به رفع کمبودهای بهداشتی درمانی مردم پرداخته شود./۲۰۶

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢١ آبان ١٣٩٤ - ١٨:٣٢ / شماره خبر: ١٣٥٤٠١ / تعداد نمايش: 1580

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج