وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در حاشیه امضای تفاهم نامه با وزارت رفاه؛

حضور بانک رفاه کارگران به عنوان عامل سوم برای پرداخت خدمات خریداری شده تأمین اجتماعی از بیمارستانهای دولتی

 وزیر بهداشت در خصوص امضای تفاهم نامه وزارت بهداشت با وزارت رفاه اظهار داشت: در این تفاهم نامه از ظرفیت بانک رفاه کارگران به منظور پرداخت خدماتی که توسط سازمان تأمین اجتماعی از بیمارستان های وزارت بهداشت خریداری می شود استفاده خواهد شد.

به گزارش وبدا؛ دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه با وزارت رفاه که شب گذشته در بیمارستان شوریده تهران برگزار شد ، ضمن اعلام این خبر، افزود: حضور بانک رفاه به عنوان عامل سوم، می تواند پشتیبانی برای دریافت اسنادی باشد که وزارت بهداشت تحویل می دهد.

وی تصریح کرد: این تفاهم نامه گشاییشی در روابط مالی که باید بین بیمارستان های وزارت بهداشت و همچنین دریافت کنندگان خدمت که سازمان تأمین اجتماعی است، ایجاد خواهد کرد.

دکتر هاشمی اظهار داشت: با امضای تفاهم نامه، مراکز درمانی دولتی، می توانند خدمات خود را موثر تر و با کیفیت بیشتری ارائه دهند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه حضور عامل سوم، به صورت دائمی است، خاطر نشان کرد: امیدواریم توافقی که انجام شده بدون هیچ مشکلی برای همیشه بتواند یک رابطه منطقی را برای مراکز درمانی وزارت بهداشت و همچنین سازمان تأمین اجتماعی تعریف کند.

دکتر هاشمی در پایان در خصوص بدهی بیمه ها، یادآور شد: توافقاتی در خصوص بدهی ها انجام شده که امیدواریم طبق توافق، کارها پیش برود.

در این مراسم مدیرعامل بانک رفاه کارگران، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، معاون درمان و معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت حضور داشتند./206

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٧ دی ١٣٩٤ - ٠٩:٥٤ / شماره خبر: ١٣٧٦٩٦ / تعداد نمايش: 2184

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج