وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

عضو شورای عالی نظام پرستاری تاکید کرد:

سازمان نظام پرستاری باید به سمت تعامل با وزارت بهداشت پیش رود

 

عضو شورای عالی نظام پرستاری بر لزوم هماهنگی میان مسئولان سازمان نظام پرستاری با اعضای شورای عالی نظام پرستاری تاکید کرد و افزود: لازم است سازمان نظام پرستاری به سمت تعامل با وزارت بهداشت بروند و دست از تقابل بردارند و به سمتی بروند که مشکلات پرستاری مرتفع و حل شود.

حسین سرمدیان بر لزوم حل مشکلات پرستاری از طریق مجاری قانونی و تعامل تاکید کرد و افزود: جامعه پرستاری می تواند مشکلات خود را از طریق تعامل با وزارت بهداشت، مجلس شورای اسلامی و دولت حل کند.

وی با تاکید بر لزوم هماهنگی میان مسئولان سازمان نظام پرستاری با اعضای شورای عالی نظام پرستاری، گفت: باید جامعه پرستاری نسبت به تصمیمات شورای عالی احترام گذاشته و سیاسی کاری های سازمان نظام پرستاری کم شود.

عضو شورای عالی نظام پرستاری افزود: طی سال های گذشته تمامی دستاوردهای جامعه پرستاری مثل ارتقای بهره وری، قانون تعرفه گذاری مصوب مجلس و استخدام 23 هزار پرستار با تعامل و همفکری بدست آمده است.

سرمدیان تاکید کرد: لازم است سازمان نظام پرستاری به سمت تعامل با وزارت بهداشت برود و دست از تقابل بردارند و تا مشکلات پرستاری مرتفع و حل شود.

سرمدیان در خصوص قانون تعرفه گذاری گفت: برای حل مشکلات مالی در قانون تعرفه گذاری لازم است بیمه ها همکاری کنند چرا که همکاری بیمه ها در این خصوص باعث می شود هزینه دریافتی از بیمار به پرستار پرداخت شود و در این حالت بیمه ها و بیمار بیشترین سود را می برند.

وی افزود: زمانی که قیمت فعالیت پرستار به نام پزشک ثبت شود، هزینه آن بالا رفته پس بهتر است بیمه ها قانون تعرفه گذاری پرستاری را قبول کنند./203

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٣ بهمن ١٣٩٤ - ١٠:٥٣ / شماره خبر: ١٤٠٣٦٠ / تعداد نمايش: 2388

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج