وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام قائم مقام وزیر در امور مشارکت های اجتماعی به مناسبت روز پرستار؛

پرستاران، سرمایه‌های بخش درمان به شمار می‌روند

 

 قائم مقام وزیر بهداشت در امور مشارکت های اجتماعی، سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت، از پرستاران به عنوان سرمایه های بخش درمان یاد کرد و افزود: آنها گرمای دستان و اندیشه‌ی خود را به بیماران می‌بخشند تا چراغ زندگی و امید را روشن نگه دارند.

به گزارش وبدا، دکتر سید محمد هادی ایازی به مناسبت روز پرستار پیامی صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:


خجسته زادروز شیربانوی مهر و وفا، آن که استوار در برابر جور و جفا از سلاله‌ی پاکان روزگار و فرزندان و فرزندزادگان امیر مومنان (ع) پشتیبانی و پرستاری کرد تا در کربلا و پس از آن، شوری دیگر بیافریند و مظلومیت را با عزت خویش رنگی دیگر زند، بر همگان و به ویژه پرستاران بزرگوار و تلاشگر میهن، شاد و خرسند باد.

نام حضرت زینب (س) در تاریخ بشریت و تشیع، فراموش‌ناشدنی است و به همان اندازه تلاش‌ها و جان‌فشانی‌های کسانی که همیشه در روزهای سخت این مردم و کشور در کنار سنگرها و بسترها به یاری فرزندان این بوم و بر شتافتند، فراموش‌ناشدنی خواهد ماند.

پرستاران، سرمایه‌های بخش درمان به شمار می‌روند. سرمایه‌هایی که گرمای دستان و اندیشه‌ی خود را به بیماران می‌بخشند تا چراغ زندگی و امید را روشن نگه دارند.خوش‌بختانه مجموعه‌ی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از نزدیک با سختی‌ها و کم‌بودهای این بخش ارزشمند نظام سلامت آشناست و دغدغه‌های ایشان را پاس می‌دارند. باشد که بتوانیم در کنار هم و دست در دست یک‌دیگر برای ایرانی بهروز و پیروز، گام برداریم و آن‌چه را شایسته‌ی این مردم و مرز و خاک است به ایشان ارزانی داریم.

 

سید محمدهادی ایازی

قائم‌مقام وزیر بهداشت در امور مشارکت‌های اجتماعی، سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌های سلامت

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٤ - ١٢:١٠ / شماره خبر: ١٤٠٤٩٦ / تعداد نمايش: 1937

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج