وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

از سوی معاون آموزشی و دبیر شورای تخصصی آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت؛

عضویت اعضای فعلی هیات های ممتحنه و ارزشیابی تا پایان شهریورماه 1397 تمدید شد


دکتر لاریجانی معاون آموزشی و دبیر شورای تخصصی آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی عضویت اعضای فعلی هیات های ممتحنه و ارزشیابی را تا پایان شهریورماه 1397 تمدید کرد.
به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقاي دكتر ایدنی قائم مقام محترم دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی
جناب آقای دکتر شریف زاده دبیر محترم شورای آموزش داروسازی و تخصصی
جناب آقای دکتر حاجتی دبیر محترم شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی
جناب آقای دکتر رزمی دبیر محترم شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی
جناب آقای دکتر حیدرزاده دبیر محترم شورای آموزش پزشکی عمومی

همانطور که مستحضرید تربیت نیروی انسانی با دانش و مهارت و مطابق با استانداردهای بین المللی و در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه از جمله اولویت هایی است که مکررا در اسناد بالادستی کشور و منویات مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است.
باتوجه به نقش ویژه حوزه سلامت در تامین سلامت جامعه و تاثیر این امر بر سایر شئون اجتماعی مردم، ارتقای کیفیت آموزش عالی سلامت به منظور تربیت نیروی انسانی شایسته موضوعی است که می بایست به صورت جدی در سیاستگذاری های کلان این حوزه مورد توجه قرار گیرد.
در این بین هیات های ممتحنه و ارزشیابی به عنوان بازوی مشورتی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نقش برجسته ای در برنامه ریزی برای ارتقای آموزش علوم پزشکی کشور ایفا می نمایند. لذا در نظر است تا ضمن توجه به این ظرفیت ارزشمند، برنامه ریزی مدونی برای توسعه نقش این هیات ها در ارتقای آموزش علوم پزشکی کشور صورت گیرد.
در همین راستا و باتوجه به اتمام دوره عضویت اعضای محترم هیات های ممتحنه و ارزشیابی و همچنین نظر به آغاز روند بازمهندسی این هیأتها و تبیین چارچوب نوین مأموریتها، اهداف و ساختار آنها به تناسب نیازهای امروز حوزه آموزش علوم پزشکی، عضویت اعضای محترم فعلی هیات های ممتحنه و ارزشیابی تا پایان شهریورماه 1397 تمدید می گردد.
امید است با یاری خداوند متعال و تلاش های دست اندرکاران حوزه آموزش علوم پزشکی بسترهای ارتقای نظام سلامت کشور بیش از پیش فراهم گردد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٥ اسفند ١٣٩٦ - ١١:٢٠ / شماره خبر: ١٧٣٥٠١ / تعداد نمايش: 1385

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج