وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حکم وزیر بهداشت؛

رئیس جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سید محمد هادی ایازی را به عنوان رئیس جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت منصوب کرد.

به گزاش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سید محمد هادی ایازی
معاون محترم امور اجتماعی


رشد و توسعه شگفت انگیز دنیای مجازی و رسانه های دیجیتال فرصت های مناسب و تهدیدات غیرقابل جبران را برای زندگی و تمدن بشری به ارمغان آورده است. یکی از این فرصت ها، استفاده بهینه از این تکنولوژی برای ترویج و آگاهی سبک زندگی سالم، اجتماعی شدن نظام سلامت، ارتباط با جامعه در راستای جلب و جذب مشارکت عمومی برای سلامت آحاد مردم خواهد بود.
از جمله راهکارهای ارتباط و تعامل مؤثر با اهالی رسانه، ارج نهادن به تلاش و کوشش های این قشر خدوم و زحمتکش، به ویژه فعالان رسانه های دیجیتال حوزه سلامت است که نقشی بی بدیل در ارتقاء دانش و آموزش و بکارگیری یافته های حوزه سلامت دارند.
انتظار می رود برگزاری جشنواره رسانه های دیجیتال حوزه سلامت موجب تداوم آموزش جامعه در جهت پیشگیری از بیماری ها و ایجاد فرهنگ خودمراقبتی مؤثر و کم هزینه برای کاهش هزینه های درمان شود.
لذا با توجه به سوابق، توانمندی و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت رئیس جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت منصوب می شوید. امید است که با استعانت از ایزد منان و تعامل و همکاری همه معاونت ها، سازمان ها، مراکز تابعه و بخش های مختلف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شاهد برگزاری هر چه باشکوه تر آن منطبق بر منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشیم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧ - ١٢:١٦ / شماره خبر: ١٧٥٢٩٩ / تعداد نمايش: 3378

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج