وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در حکمی از سوی معاون اجتماعی وزارت بهداشت؛

عضو شورای راهبردی و دبیر کمیته علمی دومین مجمع ملی سلامت جمهوری اسلامی ایران و جشنواره تعهد و مسئولیت اجتماعی سلامت در سال ۱۳۹۷ منصوب شد

دکتر ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت در حکمی دکتر علی اصغر فرشاد را به عنوان عضو شورای راهبردی و دبیر کمیته علمی دومین مجمع ملی سلامت جمهوری اسلامی ایران و جشنواره تعهد و مسئولیت اجتماعی سلامت در سال ۱۳۹۷ منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر علی اصغر فرشاد

قائم‌مقام محترم معاونت اجتماعی 

 

سلامت به عنوان یک حق همگانی، اساس زندگی مولد و یک هدف اجتماعی در اسناد ملی و بین المللی بوده که نیازمند جلب مشارکت موثر گروه‌های مختلف و همه بخش‌های جامعه برای ارتقای سلامت شهروندان در سطح ملی می باشد. لذا تفویض اختیار و مسوولیت به مردم یکی از اولویت‌های نظام مدیریت سلامت کشور برای «اجتماعی شدن سلامت» است. از این رو مجمع سلامت؛ برخواسته از گفتمان های محلی تا استانی سلامت و گامی ارزشمند در تبلور این رویکردها است.

لذا، در اجرای مصوبه پانزدهمین نشست شورای عالی سلامت و امنیت غذایی کشور و با توجه به تعهد، توانمندی و تجارب ارزشمند علمی و اجرایی، جناب‌عالی به عنوان عضو شورای راهبردی و دبیر کمیته علمی دومین مجمع ملی سلامت جمهوری اسلامی ایران و جشنواره تعهد و مسئولیت اجتماعی سلامت در سال ۱۳۹۷ منصوب می‌شوید. امید است با حداکثر تلاش خود در راه ترویج این الگوی مترقی و استقرار رویکرد اجتماعی سلامت؛ موجبات نهادینه‌سازی مفاهیم اجتماعی سلامت و ارتقای سلامت جامعه با دعوت از سایر نخبگان و افراد تاثیرگذار در شورای پیش‌گفته را فراهم آورید. توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧ - ٠٩:٢٨ / شماره خبر: ١٨٣٥٦٦ / تعداد نمايش: 1108

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج