وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مشاور رییس سازمان غذا و دارو درامورفعالیتهای دانش بنیان و فناوریهای نوین منصوب شد

دکتر محمدرضا شانه ساز، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در حکمی دکتر حسین رستگار رییس مرکز تحقیقات  آرایشی و بهداشتی این سازمان را با حفظ سمت به عنوان مشاور خود در درامورفعالیتهای دانش بنیان و فناوریهای نوین منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر حسین رستگار
رییس محترم مرکز تحقیقات  آرایشی و بهداشتی


      نظر به تجربه، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت به عنوان مشاور اینجانب درامورفعالیتهای دانش بنیان و فناوریهای نوین منصوب می شوید.
رئوس فعالیت های مد نظر در راستای تعامل سازنده با حوزه های درون و برون بخشی به شرح ذیل می باشد:
1-    بازبینی فرآیندها و بستر سازی مناسب جهت اجرایی شدن مفاد تفاهمنامه های منعقده این سازمان با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سایر مجامع علمی و فناوری درراستای توسعه و بهبود فرآیند رسیدگی به امور دانش بنیان و فناوریهای نوین.
2-    همکاری و هماهنگی به منظور ایجاد ساز و کار لازم در جهت تحقق مفاد قانون برنامه ششم توسعه علی الخصوص زمینه سازی حضور شرکتهای دانش بنیان در صنعت غذا، آرایشی و بهداشتی، دارو و تجهیزات پزشکی در راستای اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی.
3-    زمینه سازی به منظور توسعه فناوریهای نوین و استفاده از توانمندی حوزه های جدید مانند نانو فناوری،  سلولهای بنیادی و.... در تولید محصولات حوزه سلامت.
4-    تهیه و تنظیم پیش نویس اسناد فرا دستی همچنین آیین نامه های اجرایی و دستورالعملهای مرتبط بمنظور استفاده از توان بخش خصوصی، سازمانهای مردم نهاد، انجمنهای تخصصی ، مجامع علمی و دانشگاهی در جهت مشارکت فعال در حوزه های دانش بنیان و فناوریهای نوین.
امید است با تعامل سازنده با مراکز یاد شده در جهت تحقق اهداف این سازمان موفق باشید.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨ - ٠٩:٣٥ / شماره خبر: ١٩٣٠٠٦ / تعداد نمايش: 1070

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج