وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

آیین افتتاحیه جشنواره فرهنگی هنری سیب در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد

 به گزارش خبرنگار وب دا، در این آیین افتتاحیه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار کرد: این جشنواره با هدف تقویت کانون‌های فرهنگی و هنری دانشجویی در محورهای آسیب‌های اجتماعی، فرهنگ سلامت، ازدواج و حمایت از کالای ایرانی برگزار شد.

 

 دکتر استاک ادامه داد: در مجموع ۳۰۹۰ اثر به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری سیب ارسال گردید که پس از گزینش‌های نهایی، تعداد ۷۰۰ اثر برای مرحله داوری این جشنواره انتخاب گردیدند.

 

 وی خاطرنشان کرد: این آثار ارسالی در پنج حوزه شامل بخش‌های فیلم، تئاتر، موسیقی، ادبی و هنرهای تجسمی بوده‌ است.

 

 معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود ابراز نمود: این جشنواره به مدت یک هفته برگزار خواهد شد که تعداد ۱۴۰ اثر برگزیده در قالب آن انتخاب می‌گردد.

 

 دکتر استاک یادآور شد: جشنواره فرهنگی هنری سیب در این مدت یک هفته در نوبت‌های صبح و عصر در پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام پذیرای علاقمندان خواهد بود.

 

گفتنی است که دکتر نوذری معاون سیاسی امنیتی استاندار با همراهی دکتر همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، بسطامی فرماندار ایلام و مسئولان استانی و اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های استان پس از افتتاح جشنواره فرهنگی هنری سیب، از آثار و تابلوهای به نمایش درآمده در این جشنواره بازدید نمودند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧ - ٠٨:٠٤ / شماره خبر: ١٨٧٢١٨ / تعداد نمايش: 63

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج