وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

جلسه ارزشیابی عملکرد شش ماهه اول ۹۷ شبکه‌های بهداشت و درمان استان ایلام برگزار شد

 به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از خدمات معاونت بهداشت و مدیرفنی مرکز بهداشت استان و مدیران شبکه های بهداشت و درمان اظهار کرد: هدف همه ما در دانشگاه تلاش برای خدمت هرچه بهتر به مردم شریف استان است.

 

 دکتر کریم همتی ادامه داد: قطعاً در عرصه خدمات دهی به مردم نقاط ضعف و نارسایی هایی وجود دارد که لازم است با تلاش و دلسوزی و داشتن برنامه ریزی مناسب در جهت رفع این مشکلات گام برداریم.

 

 وی افزود: خوشبختانه جایگاه بهداشت در سطح استان نسبت به گذشته ارتقا محسوسی پیدا کرده که نشانگر عزم و تلاش همکاران حوزه بهداشت در سراسر استان است.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: خدمت مطلوب باید از محیطی‌ترین مناطق استان از جمله خانه های بهداشت روستایی تا مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان‌های شهرستان‌ها مورد رضایت مردم باشد.

 

دکتر همتی یادآور شد: ارزشیابی شبکه‌های بهداشتی درمانی در جهت شفافیت و شناخت هرچه بیشتر نواقص و چالش‌ها و تلاش برای رفع آنان است و در قالب این ارزشیابی‌ها و نظارت‌ها؛ معیار خدمت واقعی به مردم مشخص می گردد.

 

 گفتنی است که در ادامه این جلسه نیز معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از توجه ویژه رئیس دانشگاه به حوزه بهداشت؛ به تشریح اهداف و نتایج عملکرد شش ماهه اول سال ۹۷ شبکه‌های بهداشت درمان سطح استان پرداخت.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١١ اسفند ١٣٩٧ - ٠٨:٣٤ / شماره خبر: ١٨٧٤٨٣ / تعداد نمايش: 94

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج