وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رييس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در پانزدهمین همایش مدیران دفاتر فنی دانشگاه های علوم پزشکی:

نظارت بر پروژه های بزرگ و توانمندسازی دفاتر فنی در پیشرفت دانشگاه ها بسیار موثر است

رييس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: نظارت بر پروژه های بزرگ و توانمندسازی دفاتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه در پیشرفت و توسعه دانشگاه ها بسیار موثر است.

به گزارش وبدا، دکتر ابراهیم کوچکی در پانزدهمین همایش مدیران دفاتر فنی دانشگاه های علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان، گفت: بازدید و نظارت کارگروه متشکل از افراد متخصص، با تجربه و خبره از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه ها اقدام هوشمندانه و موثر است. همچنين راهنمایی ها و حمایت های این کارگروه سبب پیشرفت هر چه بیشتر جامعه دانشگاهی و در نهایت کشور خواهد شد.

وی برنامه ریزی برای تأمین فضاهای کالبدی دانشگاه به منظور توسعه و گسترش فضاهای آموزشی مورد نیاز، تهیه و تدوین طرح جامع دانشگاه و تأمین زمین و امکانات با در نظر گرفتن توسعه آموزش عالی، نظارت بر حسن اجرای طرح های عمرانی دانشگاه، نظارت بر اجرای طرح های ساختمانی و تأسیساتی و همچنین تعمیرات اساسی و نگهداری ساختمان‌های واحد‌های مختلف دانشگاه، تهیه نقشه طرح های عمرانی دانشگاه، جمع آوری اطلاعات لازم برای تنظیم بودجه طرح های عمرانی دانشگاه را از جمله وظایف این دفاتر برشمرد که می تواند در این راستا موثر باشد.

دکتر کوچکی همچنین خواستار افزایش همدلی و اتحاد جهت پشت سرگذاشتن مشکلات شد و از وزارت بهداشت درخواست کرد راهکارهای جذب نوین سرمایه را تدوین کنند.

رييس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ادامه به سابقه فرهنگی و علمی کاشان اشاره کرد و گفت: مسئولین باید نگاهشان به این شهر با توجه به قدمت فرهنگی آن متفاوت باشد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١١:٠٢ / شماره خبر: ١٧٦٥٩٠ / تعداد نمايش: 1232

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج