وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نماینده ولی فقیه در استان فارس:

اخلاق پزشکی از ثمره های انقلاب اسلامی است/ ارزش انسان به اخلاق است و اخلاق پزشکی و حلقه های معنوی ایجاد شده در این مسیر، اساس اصلی حرکت این رشته هستند/ اخلاق فردی درمانگران و شکل گیری ساختار های اخلاق پزشکی از نتایج تلاش های متخصصین و دانش آموختگان رشته اخلاق پزشکی است

 
 
نماینده ولی فقیه در استان فارس، گفت: اخلاق فردی درمانگران و شکل گیری ساختار های اخلاق پزشکی از نتایج تلاش های متخصصین و دانش آموختگان رشته اخلاق پزشکی است.
 
به گزارش وبدا، آیت الله دکتر لطف الله دژکام در افتتاحیه ششمین کنگره اخلاق پزشکی کشور و پنجمین همایش اخلاق در شیوه های نوین درمان ناباروری که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد، گفت: پیشینه اخلاق پزشکی کشور به ٢۵ سال پیش باز می گردد که این مهم از ثمره های انقلاب اسلامی ایران است.
 
وی در ادامه افزود: اخلاق فردی درمانگران و شکل گیری ساختار های اخلاق پزشکی از نتایج تلاش های متخصصین و دانش آموختگان این رشته است. 
 
نماینده ولی فقیه در استان فارس در پایان یادآور شد: ارزش انسان به اخلاق است و اخلاق پزشکی و حلقه های معنوی ایجاد شده در این مسیر، اساس اصلی حرکت این رشته هستند. امیدواریم اخلاق پزشکی در فضای آموزش، پژوهش و بالینی دانشگاه ها به جایگاه بین المللی دست یابد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧ - ٠٩:١٨ / شماره خبر: ١٨٤٨٩٥ / تعداد نمايش: 448

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج