وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

شوشتر در حوزه سلامت در استان و کشور پیشتاز است/ حوزه سلامت شوشتر جهش داشته است

 
 
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: از شنیدن پیشرفت های بهداشت و درمان شوشتر به وجد آمدم و حوزه سلامت شوشتر جهش داشته است. 
 
به گزارش وبدا، آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در دیدار با اعضای هیات رییسه دانشکده علوم پزشکی شوشتر ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت های انجام شده در حوزه بهداشت و درمان شهرستان شوشتر اظهار داشت: از شنیدن پیشرفت های بهداشت و درمان شهرستان شوشتر به وجد آمدم. شوشتر در حوزه سلامت در استان و در کشور پیشتاز بوده است و این پرش و جهشی که در حوزه سلامت شوشتر اتفاق افتاده و وزیر بهداشت هم، بر آن اذعان دارد، جای خوشحالی است.
 
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ادامه داد: ساخت بیمارستان محلی شعیبیه اقدام بسیار بزرگی بوده و در این سال ها در منطقه شعیبیه فعالیت های مثبت زیادی اتفاق افتاده است که ساخت حوزه علمیه و مساجد نیز از آن جمله است  و به زودی با حضور در شعیبیه از امکانات بهداشتی درمانی و دیگر پروژه های عمرانی بازدید خواهم کرد. 
 
آیت الله موسوی جزایری با بیان اینکه یکی از اصلی ترین شکایت های مردم منطقه شعیبیه، کمبود شدید امکانات بهداشتی درمانی بود، بیان کرد: با همت مسئولین و رییس دانشکده علوم پزشکی با ساخت بیمارستان در گوریه و مرکز جامع سلامت در ابوعظام و خانه ها و مراکز بهداشتة این مشکلات تا حدود زیادی برطرف شد.
 
وی در پایان تصریح کرد: مطالبات دانشکده علوم پزشکی شوشتر را همراه با سهراب گیلانی، نماینده مردم شوشتر و دیگر مسئولان کشوری پیگیری خواهیم کرد و تا ان شاالله بتوانیم به توسعه هر چه بیشتر حوزه بهداشت و درمان شوشتر کمک کنیم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٤ دی ١٣٩٧ - ١١:٤٨ / شماره خبر: ١٨٥٠٨٦ / تعداد نمايش: 394

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج