وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اعلام کرد:

رشد 12 درصدی قبولی دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در مقاطع تحصیلات تکمیلی

مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: قبولی دانشجویان این دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در سال جاری نسبت به سال گذشته بیش از 12 درصد رشد داشته است.
به گزارش وبدا، دکتر علیرضا قربانی با بیان این مطلب، افزود: هر سال بیش از ۴۰۰ دانشجو در رشته های مختلف تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار فارغ التحصیل  می شوند که در سال جاری بیش از 12 درصد از این دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی پذیرفته شده اند.
وی در ادامه بیان کرد: در سال تحصیلی جاری بیش از 60 نفر از دانشجویان این دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی از جمله دستیاری، کارشناسی ارشد و کارشناسی پذیرفته شده اند و دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در این زمینه در وضعیت مناسبی قرار دارد.
دکتر قربانی اظهار داشت: توسعه کیفی خدمات آموزشی و تربیت دانشجویان توانمند در زمینه های علمی و عملی، از مهمترین اولویت های معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار است.
مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پایان تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با پنج دانشکده، بیش از 2000 دانشجو و با 28 رشته فعال در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای عمومی و دستیاری، سهم قابل توجهی در تربیت نیروی انسانی حوزه های علوم پزشکی در غرب خراسان بزرگ دارد.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٦ بهمن ١٣٩٧ - ٠٧:٤٥ / شماره خبر: ١٨٧٠٢٠ / تعداد نمايش: 558

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج