وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی خمین اعلام کرد:

ارائه خدمات فوق تخصصی به ۲۷۰ بیمار در کلینیک تخصصی امام رضا (ع) خمین

 
 
سرپرست معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی خمین اعلام کرد: در کلینیک تخصصی امام رضا (ع) خمین از ۲۵ فروردین سال جاری تاکنون به ۲۷۰ بیمار خدمات فوق تخصصی ارائه شده است.
 
به گزارش وبدا، دکتر محمدرضا امیربیگلو با اشاره به اینکه در حال حاضر پزشک فوق تخصص گوارش فقط روزهای یکشنبه در کلینیک امام رضا (ع) حضور دارد گفت: از ۲۵ فروردین سال جاری تا کنون ۷۳ مورد آندوسکوپی و ۴۲ مورد کولونوسکوپی توسط دکتر هادی زاده فوق تخصص گوارش انجام شده است.   
 
دکتر امیربیگلو به شناسایی ۲ مورد تشخیص بدخیمی در این مدت هم اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری های گوارشی و خونریزی معده و اینکه سرطان های دستگاه گوارش شایع می باشند جهت پیشگیری و تشخیص زودهنگام این بیماری ها حضور فوق تخصص گوارش در این شهرستان ضروری است.
 
سرپرست معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی خمین در ادامه به فعالیت ۳۰ پزشک در ۱۴ تخصص در کلینیک امام رضا (ع) هم اشاره کرد و گفت: تخصص ها شامل داخلی، مغز و اعصاب، زنان و زایمان، قلب و عروق، اطفال، بیهوشی، چشم پزشک، ارتوپدی،متخصص جراحی عمومی، اعصاب و روان، متخصص طب فیزیک، پوست، عفونی و متخصص گوش، حلق و بینی در این کلینیک آماده ارائه خدمات به مردم است.
 
دکتر امیربیگلو با اشاره به فعال شدن واحد شنوایی سنجی توسط بخش خصوصی در کلینیک امام رضا (ع) خمین با تعرفه دولتی خاطرنشان کرد: خدماتی دیگر از جمله انجام انواع جراحی در اتاق عمل سرپایی، نوار عصب و عضله، ساکشن گوش و تامپون بینی، مشاوره تغذیه و دیابت، انواع تزریقات پوستی و انجام پاپ اسمیر، گچ گیری و آتل از مهمترین خدمات این کلینیک تخصصی می باشد.302/159

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٤ تير ١٣٩٨ - ١١:٠٣ / شماره خبر: ١٩٢٢٤٧ / تعداد نمايش: 710

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج