وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

ادامه ثبت نام از متقاضیان شرکت در مراسم اعتکاف رجبیه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

حجه الاسلام سیدی: اعتکاف بستر مناسب تفکر و اندیشه، فرصت توبه و استغفار است.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجه الاسلام سیدی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی و خبری روابط عمومی دانشگاه گفت: اعتکاف بستر مناسب تفکر و اندیشه، فرصت توبه و استغفار است.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه با تبریک فرا رسیدن ماه رجب و میلاد با سعادت امام محمد باقر(ع) گفت: مراسم معنوی اعتکاف رجبیه ویژه خواهران، همچون سال های گذشته در مسجد شهدای گمنام دانشگاه از سوی دفتر نهاد رهبری و با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی  برگزارمی شود.
حجه الاسلام سید حسن سیدی با بیان اینکه اعتکاف بستر مناسب تفکر و اندیشه، فرصت توبه و استغفار است گفت: اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه متقاضی شرکت در اعتکاف می توانند تا ۲۹ فروردین ماه به واحد خواهران نهاد رهبری مراجعه نمایند.
وی با بیان اینکه ثبت نام و برگزاری اعتکاف امسال با محوریت حفظ سوره یس بوده است خاطرنشان کرد: زمان برگزاری مراسم ۲ تا ۴ اردیبهشت ۹۵ مصادف با ۱۳ تا ۱۵ رجب ۱۴۳۷ خواهد بود.
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه اضافه کرد: مراسم اعتکاف برادران در دیگر دانشگاه های استان خواهد بود که در صورت اعلام شرایط و نحوه ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.
حجه الاسلام سیدی با اشاره به توزیع بسته های فرهنگی و برنامه های در نظر گرفته شده برای معتکفین گفت: قرائت گروهی قرآن با محوریت تفسیر سوره یس، تشکیل حلقه های معرفت، بیان احکام شرعی، اقامه جماعت نمازهای پنچگانه، اذکار و اعمال ام داوود، سایر ادعیه و مناجات وارده، سخنرانی واعظین و... از برنامه های اعتکاف است.
وی در پایان از حمایت های دکتر قائمی رئیس دانشگاه به منظور مساعدت ویژه در تجهیز و توسعه مسجد دانشگاه، حمایت از برگزاری برنامه های فرهنگی ، حضور و همراهی در برنامه های فرهنگی دانشجویی تشکر و قدردانی نمود.
گفتنی است هزینه ثبت نام در اعتکاف مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان می باشد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٥ - ١٧:٥٣ / شماره خبر: ١٤٣٠١٩ / تعداد نمايش: 1845

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج