وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیرجند/گفت و گوی زنده رادیویی وزیر بهداشت

دکتر هاشمی: می توانم بگویم عملکرد مسئولان حوزه بهداشت و درمان استان خراسان جنوبی عالی است

با هماهنگی صورت گرفته از سوی روابط عمومی دانشگاه، گفت و گوی زنده رادیویی دکتر سید حسن هاشمی وزير بهداشت صبح روز پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ از برنامه راديويي صبح شرقي شبکه استاني پخش شد.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این گفت و گو با ابراز عرض و ادب سلام به شنوندگان برنامه گفت: وضعیت بهداشت و درمان استان نسبت به دهه های گذشته بسیار متفاوت و در عین حال خدمات رشد قابل توجهی داشته است
دکتر سید حسن هاشمی با اشاره به دستاوردهای ۵ الی ۶ سال گذشته در استان اضافه کرد:براساس آمارهایی که ارائه می شود مردم چه در روستاها،حاشیه شهر و شهرها تایيد مي کنند بيمارستان ها نوسازي و بهسازي شده و همچنين تعداد بيمارستان ها دو برابر افزايش يافته و دسترسي به پزشک و خدمات پزشکي نسبت به گذشته راحتر شده است.
وی با اظهار اینکه تقریبا خراسان جنوبی نسبت به استانداردهای ملی کمبودی ندارد خاطرنشان کرد: بهرحال با شرایط مطلوب و خیلي خوب فاصله داريم ولي دولت نيز تلاش مي کند با سرعت بيشتري بهره مندي از خدمات را افزايش دهد.
وزیر بهداشت در پاسخ به سوال درباره اینکه وضعیت عملکرد مسئولان حوزه بهداشت و درمان استان را  چطور ارزیابی می کنید گفت: بنظرم خیلی خوب است و در واقع مي توانم بگويم عالي است.
دکتر هاشمی با اظهار اینکه نباید تنها به نظر من در این باره اکتفا کنید و از مردم نیز بپرسید اضافه کرد: بر اساس نظرسنجی هایي که شده است اکثريت مردم در روستاها و شهرها از اين حوزه رضايت دارند و نشان مي دهد که کار جهادي انجام داده اند.
وی با اعلام اینکه در سالیان اخیر تقریبا اندازه تاریخ خدمات پزشکی استان کار و فعالیت شده است گفت: به نوبه خودم از مسئولین اين حوزه تشکر و قدرداني مي کنم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧ - ٢٣:٥٠ / شماره خبر: ١٨٠٨٨٠ / تعداد نمايش: 217

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج