وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به همت نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ؛

دانشجویان فعال رسانه ای دور میز همفکری با نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه نشستند

نشست مشترک منتخب دانشجویان فعال حوزه رسانه و کارشناسان دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ، حسین میری مسئول روابط عمومی این دفتر با اشاره به اهمیت کار رسانه ای در فضای فعلی جامعه گفت : امروزه دشمن جنگ را در خاکریزهای نرم دنبال میکند و غفلت از این فضا خسارات جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد .
وی افزود : فکر خلاق و نگاه تیزبین دانشجو ابزاری مهم برای ایستادگی در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است و باید به توسعه فعالیت های فرهنگی در بُعد رسانه ای توجه ویژه ای داشته باشیم .
همچنین در ادامه این نشست مصطفی صیقلیان کارشناس فرهنگی و مسئول کارگروه ازدواج دانشجویی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه به جایگاه مهم دانشجو در رشد جامعه اشاره کرد و بیان داشت : توسعه فعالیت های فرهنگی در دانشگاه ها زمینه ساز تعالی فرهنگی کل اجتماع است و در این مسیر نیروی جوان و خلاقی بنام دانشجو میتواند اثرگذاری شایان توجهی داشته باشد.
صیقلیان در ادامه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در باب اهمیت فعالیت فرهنگی در دانشگاه ها و لزوم مشارکت نخبگان در تصمیم گیری ها افزود : دفتر نهادمقام معظم رهبری در دانشگاه با تشکیل کارگروه های مختلف درنظر دارد با استفاده از ظرفیت های گوناگون دانشجویان ، اساتید و کارکنان در جهت توسعه فرهنگی دانشگاه گام بردارد .
در این نشست دانشجویان منتخب فعال رسانه ای به بیان دیدگاه های خود پرداختند که امیر علیپور دانشجوی ترم دوم رشته پرستاری به نمایندگی از دانشجویان فعال رسانه ای به ظرفیت های موجود در بین دانشجویان اشاره نمود و فراهم شدن زمینه فعالیت فرهنگی در سطح گسترده را مطالبه ای مهم از سوی دانشجویان دانشگاه برشمرد.
گفتنی است در پایان این جلسه در خصوص توسعه فعالیت های رسانه ای دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بحث و تبادل نظر شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧ - ٠٧:٥٧ / شماره خبر: ١٨٤٦٥٨ / تعداد نمايش: 269

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج