وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

کانون سلامت محله شهید چمران شهرستان میزبان

ئیس گروه آموزش و ارتقاء سلامت معاونت بهداشت با بیان این موضوع که کانون های سلامت محلات و سفیران سلامت مجری برنامه های سلامت محور در جامعه هستند از اجرای  پویش خود مراقبتی با سبک زندگی سالم خبرداد.

به گزارش روابط عمومی الهه گرامی پور اظهار کرد: پویش خود مراقبتی با سبک زندگی سالم با محورهای تغذیه سالم، سلامت روان، پیشگیری از سرطان و پیشگیری از اعتیاد در راستای ارتقا سلامت جامعه در حال اجرا است.

وی افزود: دراین پویش بمنظور جلب مشارکت جامعه و اجتماعی سازی سلامت کلیه برنامه ها در محل کانون سلامت محله چمران تربت حیدریه برگزار شده است، برنامه های متنوعی از جمله همایش های علمی٬ بر پایی نمایشگاه٬ مسابقات نقاشی و مقاله نویسی و ... اجرا می شود.

این مقام مسئول عنوان کرد: این پویش که از دهم بهمن آغاز شده است  تا  ۱۷ بهمن ماه  ادامه خواهد داشت و در پایان باحضور کلیه مسئولین شهرستان ٬ برگزاری جشنواره غذایی و  تقدیر از سفیران سلامت فعال منطقه بکار خود پایان خواهد داد .

این پویش به همت دانشگاه علوم پزشکی و با مشارکت  سازمان های  شهرداری، بهزیستی، ستاد باز آفرینی شهری٬ موسسه نسیم زندگی سبز و مشارکت گسترده سفیران سلامت برگزار شده است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧ - ٠٩:٥٨ / شماره خبر: ١٨٦٧٧٧ / تعداد نمايش: 64

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج