وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

اطلاعيه در خصوص كميسيون نقل و انتقالات

به اطلاع آن دسته از فارغ التحصيلان رشته هاي تخصصي پزشكي در سال 95كه فرم كميسيون رسيدگي به موارد خاص را در سايت تكميل و شروع بكار نموده اند مي رساند جهت آگاهي از آراء صادره كميسيون مي توانند از تاريخ  25/ 11/95با استفاده از شماره نظام پزشكي و كدرهگيري خود از طريق سايت http://avab.behdasht.gov.ir/specialist/frmCmp.aspx از نتيجه درخواست خود مطلع گردند.

تذكرات مهم :

1- اعلام نتایج کمیسیون صرفا از طریق سایت فوق انجام خواهد گرفت و از اعلام نتيجه كميسيون به صورت حضوري وهمچنين تماس تلفني معذوريم.

2- كليه پزشكان متخصص كه با درخواست آنان موافقت بعمل آمده است ملزم به خدمت در محل فعلي در بهمن ماه سال جاري مي باشند و در صورت غيبت راي موافقت آنان كان لم يكن اعلام مي گردد.

3- احکام کلیه متخصصين محترمي كه با درخواست آنان موافقت به عمل آمده است در تاریخ 1/12/95 صادر و متخصصین می بایست در تاریخ مذکور با معاونت درمان محل خدمت جدید تماس حاصل و شروع بکار فرمایند.

4- درخواست پزشکانی که در مرخصی زایمان به سر برده و یا با تاخیر فارغ التحصیل می گردند و همچنین غایبین از محل خدمت، در صورت شروع به کار در سال 95 قابل طرح در اولین کمیسیون سال آتی خواهد بود.

5- متخصصين محترمي كه با درخواست آنان موافقت به عمل نيامده ملزم به تداوم خدمت در محلهاي تعيين شده قبلي بوده و به دليل حجم بالاي كار و عدم امكان پاسخگويي از مراجعه حضوري به گروه نيروي انساني بيمارستاني و تخصصي خودداري فرمايند.

 

تاریخ و نحوه شرکت در کمیسیون سال آتی از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٥ - ١٠:٣٩ / شماره خبر: ١٥٧٣٩٧ / تعداد نمايش: 2544

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج