وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

پرداخت کلیه مطالبات سالهای گذشته گروههای پیراپزشکی و پرستاري

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از پرداخت کلیه مطالبات گروههای پیراپزشکي و پرستاري و تسویه این مطالبات مربوط به سال 92 و ماقبل آن خبر داد.

دکتر ایرج حریرچی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از مسایلی که باعث می شد ما همیشه در مقابل پرسنل شرمنده باشیم  و ناشی از مشکلات سالهای گذشته بود، عدم پرداخت مطالبات به موقع به کارکنان بود.

 وی گفت: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده در یک هفته اخیر کلیه مطالبات مربوط به کارانه گروههای پزشکی و پیراپزشکی شامل پرستاران، کارکنان آزمایشگاه، رادیولوژی و نیز پزشکان در 40 دانشگاه علوم پزشکی کشور که تقریبا شامل 75 درصد پرسنل می شوند، پرداخت شدو تا پایان سال 92 تسویه گردید.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت افزود: امیدواریم طبق برنامه ریزیهای انجام شده طی 10 روز آینده مطالبات 25 درصد باقیمانده پرسنل را نیز پرداخت نماییم. دکتر حریرچی یادآور شد کارکنان نظام سلامت مطالبات مربوط به سال جاری را همراه با حقوق ماهانه دریافت کردند و از این بابت معوقه ای وجود ندارد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٣ - ١١:٠٢ / شماره خبر: ١١٤١٩٩ / تعداد نمايش: 5528

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج