وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رفسنجان/ سن كشيدن قليان پايين آمده است

رفسنجان/ سن كشيدن قليان پايين آمده است

خطر در كمين است
سن كشيدن قليان پايين آمده است
مسئول بهداشت محيط و حرفه اي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان نسبت به پايين آمدن سن مصرف قليان هشدار داد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان ، مهندس كاظمي در همايش رابطين بهداشت ادارات رفسنجان كه به مناسبت هفته دخانيات در سالن اجتماعات معاونت بهداشتي رفسنجان برگزار شد، اظهار داشت : متاسفانه آن چيزي كه اكنون بايد نسبت به آن هشدار دهيم اين است كه سن كشيدن قليان در جامعه پايين آمده است و نوجوانان به مصرف قيليان روي آورده اند.
وي تصريح كرد: در رفسنجان با پيگيريهاي صورت گرفته و هماهنگي با نيروي انتظامي نسبت به پلمپ قهوخانه هايي كه قليان به مشتريان خود ارائه مي دادند اقدام شده است.
مهندس كاظمي برلزوم آگاه سازي و اطلاع رساني از مضرات سيگار و قليان در ادارات رفسنجان توسط رابطين بهداشت تاكيد كرد و افزود: بايد همگان را نسبت به مصرف قليان آگاه كنيم چرا كه مضرات كشيدن قليان 10 برابر كشيدن سيگار است.
به گفته مسئول بهداشت محيط و حرفه اي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان ، با توجه به خطراتي كه مصرف سيگار و قليان نوجوانان را تهديد كند ، مقرر شده است جلساتي به صورت ماهيانه با مربيان بهداشت مدارس رفسنجان برگزار شود.
در پايان همايش ، رابطين بهداشت ادارات رفسنجان راه كارهاي خود را درباره موضوع آگاه سازي و اطلاع رساني درباره مضرات سيگار و قليان ارائه دادند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٧ خرداد ١٣٩١ - ١٢:٤٩ / شماره خبر: ٦٤٨٧٠ / تعداد نمايش: 4574

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج